آموزش زبان

گرامر simple past continuous در زبان انگلیسی | گذشته استمراری | ویدیو آموزشی + Pdf

1308 0
07 شهریور 1401
گرامر simple past continuous در زبان انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

پایه‌ی قوی یادگیری زبان‌آموزان در زبان انگلیسی را میزان تسلط آن‌ها روی زمان‌های مختلف گرامری تشکیل می‌دهد. گرامر simple past continuous یکی از مهم‌ترین قواعد دستور زبان انگلیسی است که به گذشته یا زمان ماضی اشاره دارد. از گذشته ساده استمراری برای بیان اتفاقات یا کارهایی که در گذشته به صورت مستمر انجام می‌گرفته است، استفاده می‌شود.

زبان‌آموز برای درک بهتر گرامر simple past continuous باید روی گذشته ساده تسلط کافی داشته باشد تا نحوه‌ی کاربرد و ساختار آن به خوبی یاد بگیرد. هرچند این دو زمان با یکدیگر تفاوت‌های نیز دارند. مجله‌ی استادبانک در این بخش از آموزش زبان خود گرامر گذشته ساده استمراری را با کمک آموزش‌ ویدیویی استاد مریم فرجی برای شما توضیح می‌دهد تا به راحتی آن را درک کنید و یاد بگیرید.

ویدیو آموزش گرامر simple past continuous استادبانک شامل چه مواردی است؟

مسئله‌ی مهمی که در مورد قواعد گرامری وجود دارد، این است که زبان‌آموز باید بتواند از از ساختارهای زمانی مختلف برای صحبت کردن و جمله‌سازی استفاده کند. اینکه صرفا قواعد را حفظ کنید یا جزوات کاملی از گرامر انگلیسی داشته باشید، فایده ندارد و کمکی به شما می‌کند. به همین دلیل، هدف اصلی ویدیو آموزش گرامر simple past continuous کمک به زبان‌آموزان برای درک این قاعده و یادگیری عمیق آن است.

مجموعه مقالات آموزش زبان مجله استادبانک همراه با فایل ویدیویی و فایل Pdf با همکاری یکی از بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی، استاد مریم فرجی آماده می‌شود و به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد. در فایل ویدیویی گرامر گذشته ساده استمراری این مجموعه، شما با موارد زیر آشنا می‌شوید:

  • تعریف گرامر simple past continuous
  • ساختار گرامر گذشته استمراری
  • توضیح نحوه‌ی کاربرد
  • چندین مثال برای past continuous

استاد فرجی در این ویدیو کوتاه به خوبی قاعده‌ی کلی و ساختار simple past continuous را توضیح می‌دهد و در آخر ویدیو به اندازه‌ی کافی مثال برای past continuous می‌آورد تا زبان‌آموز راحت‌تر این زمان دستوری در زبان انگلیسی را درک کند. زبان‌آموزان در این مجموعه‌ ویدیویی به آموزش همه‌ی ساختارهای گرامری انگلیسی از simple present تا آموزش گرامر past perfect و دیگر قواعد انگلیسی دسترسی دارند.

دانلود جزوه گرامر past perfect در زبان انگلیسی استادبانک

بسیاری از زبان‌آموز برای راحت‌تر خواندن یا مرور قواعد انگلیسی ترجیح می‌دهند فایل Pdf مبحث گرامری را داشته باشند. به همین دلیل، استادبانک Pdf گرامر simple past continuous را هم آماده کرده است. این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان، همراه با انواع مثال برای past continuous در انگلیسی است. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

فایل Pdf جزوه گرامر simple past continuous زبان انگلیسی


ویدیو بخش توضیح توضیح گرامر  simple past continues

در این ویدیو زبان‌آموز ابتدا با ساختار کلی قاعده گذشته استمراری آشنا می‌شود و سپس روی نمودار، جایگاه زمانی آن را درک می‌کند. در ادامه استاد فرجی توضیح کاملی از نحوه‌ی کاربرد و زمان درست استفاده از گرامر simple past continues شرح می‌دهد. در آخر نیز با ذکر مثال برای past continuous موضوع را برای زبان‌آموز جا می‌اندازد.


معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک؛ آموزش زبان برای هر مقطع و هر هدفی

زبان انگلیسی باتوجه به اهمیتی که در جهان امروز دارد، مورد توجه‌ی سنین مختلف زبان‌آموزان است. این زبان علاوه بر اینکه در سیستم آموزشی کشور و در مدارس تدریس می‌شود، متقاضیان فراوانی میان بزرگسالان و اقشار مختلف جامعه دارد. بنابراین در یک نگاه کلی، دانش‌آموزان، افراد تحصیل‌کرده دانشگاهی، شاغلین و افرادی که قصد مهاجرت دارند به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. انتخاب بسیاری از این افراد، آموزش زبان به صورت خودخوان یا همان استفاده از شیوه‌ی آموزش زبان انگلیسی در خانه است.

ابزارهای مختلفی نیز در دسترس زبان‌پژوهان قرار دارد. کتاب‌های آموزشی متنوع، پادکست‌ها، فایل‌های ویدیویی، شبکه‌های اجتماعی مانند یوتیوب و انواع دیگری از آموزش‌های اینترنتی در این مسیر به زبان‌آموز کمک می‌کنند. اما یادگیری انگلیسی به صورت خودخوان به تنهایی کافی نیست. زبان‌آموز در مقاطع مختلف به کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی نیاز دارد.

فردی که در ابتدای مسیر است باید در کنار استاد زبان انگلیسی گام بردارد تا شروعی اصولی و دقیق داشته باشد. زبان‌آموزی که به فکر تقویت یک مهارت خاص برای مثال اسپیکینگ یا رایتینگ است، باید از خدمات کلاس زبان آنلاین یا حضوری استفاده کند و بدون شک، متقاضی دریافت آیلتس یا هر مدرک زبان انگلیسی دیگر به معلم زبان انگلیسی در منزل یا آنلاین با بالاترین سطح کیفی نیاز دارد.

استاد زبان انگلیسی با بررسی سطح، توانایی‌ها و هدف زبان‌پژوه بهترین روش تدریس را انتخاب می‌کند. بنابراین با وجود همه‌ی امکانات مدرن، جدید و متنوع آموزشی، همچنان موثرترین روش یادگیری زبان، شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی است. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برای همه‌ی سطوح زبان انگلیسی از مدرسه تا دانشگاه و برای همه‌ی آزمون‌های بین‌المللی، بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور قرار داده است.

معلم خصوصی زبان انگلیسی


آموزش مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی در استادبانک

مجموعه استادبانک به همه‌ی جوانب آموزش زبان انگلیسی توجه داشته است. زبان‌آموزان با کمک کلاس زبان آنلاین و حضوری استادبانک، می‌توانند برای انواع مهارت‌ها و سخت‌ترین و معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی آماده شوند. شما با کلیک روی هر کدام از گزینه‌های زیر به بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی همان حوزه به دو شکل آنلاین و حضوری دسترسی دارید:


امکانات آموزشی متنوع استادبانک، همراه زبان‌آموز تا یادگیری کامل انگلیسی

ویدیوهای آموزشی در کنار استاد زبان آنلاین یا معلم خصوصی انگلیسی حضوری، فقط یکی از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. در واقع زبان‌آموزان از هرکجای ایران به بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند. کلاس‌های زبان انگلیسی در استادبانک به صورت آنلاین و در منزل برگزار می‌شود تا محدودیتی برای هیچ زبان‌آموزی وجود نداشته باشد.

اما استادبانک در کنار اساتید درجه یک زبان انگلیسی، امکانات آموزشی دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده است. مجموعه مقالات آموزش زبان و آیلتس استادبانک، فایل‌های جزوه زبان و ویدیوهایی آموزشی از دیگر خدماتی هستند که می‌توانند در مسیر یادگیری انگلیسی به زبان‌آموز کمک نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیو آموزش گرامر past continuous این پست رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیو آموزش گرامر گذشته ساده استمراری استادبانک شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار Past continuous statements را توضیح می‌دهد و با ذکر مثال برای past continuous به زبان‌آموز کمک می‌کند تا درک درستی از کاربرد و نحوه‌ی استفاده از این زمان به دست آورد.

آیا این ویدیوهای آموزش زبان این بخش برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس زبان آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.