نمونه سوال ریاضی پایه ششم ابتدایی

نمونه سوالات ریاضی ششم فصل 6 با جواب | تناسب و درصد

ملیحه فراهانی نویسنده
452990 45
02 خرداد 1401
نمونه سوالات ریاضی ششم فصل 6 با جواب | تناسب و درصد

نمونه سوال ریاضی ششم فصل تناسب و درصد با جواب + Pdf و اپلیکیشن استادبانک

در فصل ششم ریاضی ششم ابتدایی راجع به تناسب و درصد صحبت می‌شود. ریاضی مثل همیشه یک درس مهم و سخت است که مباحث آن باید با تمرین و تکرار یادگرفته شوند تا دانش‌آموز بدون مشکل سرجلسه امتحان حاضر شود. نمونه سوالات ریاضی ششم فصل 6 با جواب به دلیل داشتن انواع سوال، کمک خوبی به شاگردان است تا علاوه بر تمرین مداوم با فضای امتحانی هم آشنا شوند.

مجله استادبانک که  نمونه سوال امتحانی مقاطع مختلف تحصیلی را آماده می‌کند در این بخش نمونه سوال ریاضی ششم فصل ششم با جواب را به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک در دسترس شما قرار داده است.

بهترین راه بیست گرفتن ریاضی ششم؛ نمونه سوال فصل ۶ ریاضی ششم + معلم خصوصی

 • نمونه سوالات فصل ششم ریاضی ششم دبستان مطابق با آخرین تغییرات کتاب جدید ریاضی ششم طراحی شده‌اند.
 • نمونه سوالات استادبانک از لحاظ ساختار و میزان پیجیدگی شباهت بسیار زیادی با سوالات امتحانی دارند.
 • تیم استادبانک حساسیت و ظرافت زیادی در استخراج نمونه سوال تناسب و درصد ششم به خرج داده است.
 • بیشتر نمونه سوالات ریاضی ششم دبستان دارای جواب تشریحی هستند.
 • استفاده از این نمونه سوالات همراه با کلاس‌های رفع اشکال خصوصی می‌تواند اثربخشی بیشتری داشته باشد.
 • برای گرفتن نمره ۲۰ و کسب موفقیت بیشتر می‌توانید در کنار استفاده از نمونه سوالات از کمک معلمین خصوصی ریاضی ششم ابتدایی هم کمک بگیرید.

بهترین معلم خصوصی ریاضی ششم در استادبانک

دانلود نمونه سوال فصل ششم ریاضی ششم با جواب کامل در اپلیکیشن استادبانک

هدف استفاده از منابع کمک آموزشی نظیر نمونه سوالات فصل ششم ریاضی ششم، یادگیری بهتر درس توسط دانش‌آموز است. اما همیشه باید منابع باکیفیت و معتبر کمک گرفت. اپلیکیشن استادبانک به عنوان یک برنامه‌ی آموزشی جامع و کاربردی در دسترس دانش‌آموزان و والدین قرار گرفته است که نمونه سوال ریاضی ششم فصل تناسب و درصد با جواب، فقط یکی از امکانات آموزشی متنوع آن است.

در لیست زیر شما می‌توانید خدمات آموزشی اپلیکیشن استادبانک را مشاهده کنید که بعد از دانلود و نصب رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرند:

 • بیش از 30 هزار فایل نمونه سوالات امتحانی برای همه‌ی مقاطع و همه‌ی دروس
 • فایل نمونه سوالات امتحانی ریاضی ششم فصل به فصل و کامل
 • گام‌به‌گام کتاب‌های درسی پایه ششم و درس ریاضی
 • فایل PDf کتاب‌های درسی پایه ششم
 • امکان انتخاب معلم خصوصی ریاضی ششم یا هر درس دیگر
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاهده لیست برترین اساتید تدریس خصوصی ششم ابتدایی

نیازهای تحصیلی بچه‌ها ابتدایی گسترده است که به همه‌ی جوانب آن در نرم‌افزار استادبانک توجه شده است. فرق نمی‌کند فرزند شما به گام‌به‌گام یا نمونه سوال نیاز دارد، قصد دارید برای او معلم خصوصی بگیرید یا برای اطمینان از شرایط تحصیلی دانش‌آموز نیاز به مشاوره تحصیلی دارید، برای همه‌ی این موارد بخشی در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

دانلود نمونه سوالات ریاضی ششم فصل 6 با جواب Pdf با لینک مستقیم

مطالعه‌ی فایل Pdf نمونه سوال درصد کلاس ششم با جواب برای بسیاری از دانش‌آموزان و والدین راحت‌تر است. فرمت پی‌دی‌اف به دلیل اینکه به راحتی در گوشی، تبلت و کامپیوتر اجرا می‌شود، طرفداران خاص خود را دارد. تیم استادبانک هم در مسیر آماده‌کردن نمونه سوال ریاضی به این موضوع اهمیت داده است. شما با کلیک روی لینک‌های زیر می‌توانید نمونه سوال ریاضی ششم فصل ۶ با جواب را به صورت مبحث به مبحث یا به صورت یکجا دانلود کنید.

نمونه سوالات ریاضی ششم ابتدایی

برای دسترسی به بانک سوالات امتحانی و مشاهده نمونه سوالات بیشتر این درس، اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید.

نمونه سوال ریاضی ششم ابتدایی بیشتری در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد که فقط تعداد محدودی از آن‌ها در این صفحه قرار گرفته است.

دانلود نمونه سوال فصل به فصل ریاضی ششم ابتدایی

ریاضی هفتم در مجموع هفت فصل دارد که هر کدام از آن‌ها به مبحثی متفاوت می‌پردازند ولی در عین حال بهم پیوسته نیز هستند. موفقیت در ریاضی، زمانی عملی می‌شود که دانش‌آموز همه‌ی مطالب کتاب را خوب یاد بگیرد.

بنابراین، دانش‌آموزان به نمونه سوال امتحانی فصل به فصل ریاضی هفتم نیاز دارند. تیم سامانه تدریس خصوصی استادبانک جامع‌ترین نمونه سوالات ریاضی هفتم را به تفکیک هر فصل و مبحث برای شما آماده کرده است. برای دانلود، کافی است روی لینک موردنظر کلیک کنید تا به بخش مربوط به آن فصل هدایت شوید.

نمونه سوال همه‌‌ی دروس پایه ششم ابتدایی

پایه ششم در کنار ریاضی، دروس مهم دیگری هم دارد که دانش‌آموز نیاز دارد با کمک نمونه سوالات امتحانی بهتر مباحث آن درس‌ها را درک کند و یاد بگیرید. شما با کلیک روی لینک زیر به بخش مربوط به نمونه سوال امتحانی ششم ابتدایی وارد می‌شوید.

دانلود نمونه سوال کلاس ششم ابتدایی

لینک بخش نمونه سوالات امتحانی کلاس ششم دبستان 

مشاهده چند صفحه از نمونه سوال فصل ۶ ریاضی ششم استادبانک

فایل نمونه سوال ریاضی استادبانک فونت، خوانایی و طراحی ساده و مناسبی دارد تا دانش‌آموز و والدین بدون مشکل از آن استفاده کنند. در ادامه چند صفحه از نمونه سوالات فصل ششم ریاضی ششم را مشاهده می‌کنید. برای اینکه به مجموعه کامل این نمونه سولات دسترسی داشته باشید، حتما اپلیکیشن استادبانک را دانلود و نصب کنید.

برای دیدن یا دانلود تصاویر روی آن‌ها کلیک کنید

کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی استادبانک، بهترین راه یادگیری اصولی ریاضی ششم

یک نکته مهم درباره‌ی یادیگری ریاضی ششم وجود دارد که والدین باید نسبت به آن حساس و دقیق باشند. نمونه سوال ریاضی ششم فصل ۶ قرار نیست جای فرآیند یادگیری و آموزش به فرزندان را بگیرد. نمونه سوالات برای تمرین و تکرار هستند تا آمادگی و دانسته‌های دانش‌آموز افزایش پیدا کند.

بنابراین اگر فرزند شما در یادگیری مباحث ریاضی ششم دچار مشکل است، بدون از دست دادن زمان راه‌حل مناسبی پیدا کنید. کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی باکیفیت و باتجربه، بهترین پیشنهاد برای موفقیت و 20 گرفتن در درس ریاضی است. معلمی که به خوبی با فرزند شما ارتباط برقرار کند و مراحل تدریس را با قدرت پیش ببرد.

موفقیت تحصیلی دانش‌آموز مقطع ششم با کمک خدمات آموزشی استادبانک

نمونه سوالات ریاضی ششم فصل 6 با جواب به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک در این مقاله در دسترس شما قرار گرفت. استادبانک خدمات آموزشی متنوع دیگری هم دارد که مسیر موفقیت را برای بچه‌های ششم ابتدایی هموارتر می‌کند.

کمک گرفتن از اساتید برجسته تدریس خصوصی ششم ابتدایی استادبانک، گام‌به‌گام‌ کتب درسی، مقالات آموزشی و روش مطالعه (برای والدین و دانش‌آموز) و اپلیکیشن استادبانک در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار دارد تا راحت‌تر و مفیدتر درس بخوانند.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن مشکل یا سوال با شماره‌ی 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما کاربران عزیز است.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بیشتر نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی و کاملی دارند.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله، دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و امکانات مختلفی نظیر بیش از 30 نمونه سوال امتحانی در آن وجود دارد.