آموزش زبان

گرامر past perfect در زبان انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

1056 0
29 مرداد 1401
گرامر past perfect در زبان انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

زمان گذشته کامل در گرامر زبان انگلیسی، یکی دیگر از قواعد این زبان است که به دلیل ساختار و نوع مفهومی که به همراه دارد، باعث کمی سردرگمی و نامفهومی برای زبان‌آموزان می‌شود. گرامر past perfect را در زبان فارسی به ماضی بعید می‌شناسیم. در زبان انگلیسی به صورت محاوره‌، کمتر از گذشته کامل در مکالمات استفاده می‌شود و کاربرد این ساختار به انداز‌ه‌ی زمان گذشته ساده، حال ساده و حال کامل نیست.

اما زبان‌آموز باید روی ساختار و کاربرد گرامر past perfect در زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد تا در مکالمات احتمالی یا آزمون‌های زبان، این بخش از دستور زبان را تشخص دهد به بهترین شکل بکار ببرد. مجله‌ی استادبانک در این بخش از آموزش زبان خود گرامر گذشته کامل انگلیسی را با کمک آموزش‌ ویدیویی استاد مریم فرجی  برای شما توضیح می‌دهد تا به راحتی آن را درک کنید و یاد بگیرید.

ویدیو آموزش گرامر گذشته کامل استادبانک شامل چه مواردی است؟

ویدیو آموزش گرامر past perfect با هدف کمک زبان‌آموزان برای فهم درست این قاعده و یادگیری عمیق آن است. این مجموعه مقالات آموزش زبان مجله استادبانک که همراه با فایل ویدیویی و Pdf است با همکاری یکی از بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی، استاد مریم فرجی آماده شده و به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفته است. ویدیو آموزش گرامر گذشته کامل این مجموعه، شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعریف گذشته کامل (ماضی بعید) در انگلیسی
  • بیان زمان استفاده از past perfect
  • توضیح زمان استفاده از simple past و past perfect
  • چندین مثال برای past perfect همراه با توضیح
  • بیان نمونه سوال برای گرامر past perfect (تمرین)

در این ویدیو استاد فرجی گرامر گذشته کامل را همراه با مثال‌های متعدد توضیح داده است، به همین دلیل فرآیند یادگیری برای زبان‌آموز بسیار ساده‌تر و راحت‌تر طی می‌شود. این مجموعه ویدیوها به بخش‌های مختلف گرامر انگلیسی می‌پردازند و زبان‌آموز را با همه‌ی زمان‌ها در زبان انگلیسی و تفاوت‌های آن‌ها مانند: تفاوت simple past و present perfect آشنا می‌کنند.

دانلود جزوه گرامر past perfect در زبان انگلیسی استادبانک

این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان، همراه با انواع مثال برای past perfect در انگلیسی است. فایل جزوه گرامر گذشته کامل یا ماضی بعید pdf به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

فایل Pdf جزوه گرامر past perfect زبان انگلیسی


ویدیو بخش توضیح توضیح گرامر past perfect

زبان‌آموزان در این ویدیو، ابتدا با ساختار جملات در گرامر گذشته کامل  آشنا می‌شوند تا به طور همزمان ساختار جمله گذشته ساده نیز برای آن‌ها یادآوری می‌شود تا درک بهترین از تفاوت این دو زمان به دست آورند. در ادامه استاد فرجی با ذکر مثال‌های متعدد و توضیحات لازم، نحوه‌ی کاربرد این زمان و فرمول زمان past perfect را برای زبان‌آموز شرح می‌دهد.


آموزش زبان انگلیسی برای همه‌ی سنین با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

یادگیری زبان انگلیسی با امکاناتی که در حال حاضر در اختیار زبان‌آموزان قرار دارد، دیگر سخت یا پیچیده نیست. اینترنت، منابع آموزشی، ویدیوها، شبکه‌های اجتماعی سراسری در جهان مانند یوتیوب، بسته‌های آموزشی و غیره به هر زبان‌پژوهی کمک می‌کنند تا در مسیر یادگیری زبان قدم بردارد. به دلیل وجود این نوع از ابزار آموزشی، بسیاری از زبان‌آموزان به آموزش زبان انگلیسی در خانه روی بیاورند و خودخوان انگلیسی را یاد بگیرند. اما، این روش همیشه کارساز نیست. بهتر است از آن در ابتدای مسیر یادگیری یا به صورت تکمیل‌کننده‌ی کلاس آموزشی استفاده کرد.

زبان‌آموز در هر سنی که باشد، اگر قصد یادگیری اصولی، جدی و عمیق زبان را دارد، باید از معلم خصوصی زبان انگلیسی کمک بگیرد. استاد زبان، باتوجه به سطح، توانایی‌ها و هدف زبان‌پژوه بهترین روش تدریس را بکار می‌گیرد و در مدت زمانی مناسب بالاترین کیفیت آموزش، شاگردش را هدایت می‌کند. بنابراین با وجود همه‌ی امکانات مدرن و جدید آموزشی، همچنان موثرترین روش یادگیری زبان، شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی است. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برای همه‌ی سطوح زبان انگلیسی از مدرسه تا دانشگاه و برای همه‌ی آزمون‌های بین‌المللی، بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور قرار داده است.

معلم خصوصی زبان انگلیسی


یادگیری مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی در استادبانک

امکانات آموزشی زبان انگلیسی در استادبانک، بسیار متنوع است و این سامانه برای همه‌ی مهارت‌ها و آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، بهترین معلم زبان انگلیسی آنلاین و حضوری را در اختیار شما قرار می‌دهد. با کلیک روی هر کدام از گزینه‌های زیر به اساتید همان بخش، دسترسی پیدا می‌کنید:


استادبانک همراه زبان‌آموز؛ امکانات آموزشی متنوع در خدمت زبان‌‌آموزان

در این مطلب، ویدیوی آموزش گرامر past perfect استاد فرجی همراه با جزوه گذشته کامل pdf استادبانک به صورت رایگان در دسترس شما قرار گرفت. این ویدیوها در کنار استاد زبان آنلاین یا معلم خصوصی انگلیسی در منزل، فقط یکی از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. در واقع زبان‌آموزان از هرکجای ایران به بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند. کلاس‌های زبان انگلیسی در استادبانک به صورت آنلاین و در منزل برگزار می‌شود تا محدودیتی برای هیچ زبان‌آموزی وجود نداشته باشد.

اما تیم استادبانک در کنار این نوع مطالب آموزشی و برجسته‌ترین اساتید زبان انگلیسی کشور، امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار داده است. مجموعه مقالات آموزش زبان و آیلتس استادبانک به همراه فایل‌های پی‌دی‌اف جزوات گرامری، لغات و واژگان پرتکرار از دیگر خدمات استادبانک هستند که مسیر یادگیری را برای زبان‌آموزان هموارتر می‌کنند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیو آموزش گرامر past perfect این پست رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیو آموزش گرامر گذشته کامل استادبانک شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار گذشته کامل را توضیح می‌دهد در مورد تفاوت آن با گذشته ساده صحبت می‌کند و چندین مثال برای past perfect می‌آورد.

آیا این ویدیوهای آموزش زبان این بخش برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.