آموزش زبان

تفاوت simple past و present perfect | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

999 0
25 مرداد 1401
تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل

زمان حال کامل و زمان گذشته ساده از مهم‌ترین و پرکاربردترین زمان‌های گرامر زبان انگلیسی هستند. وجه اشتراک هر دو زمان در این است که نقطه شروع در آن در گذشته قرار دارد. اما در بسیاری از مواقع زبان‌آموز توانایی تشخیص تفاوت simple past و present perfect را ندارند و به سادگی دچار اشتباه می‌شوند. بنابراین باید به طور دقیق به پرسش “تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل چیست؟” پاسخ داد و به جزئیات آن دقت کرد.

زبان‌آموزی که درک درستی از تفاوت simple past و present perfect نداشته باشد در مکالمات و درک صحبت‌های مخاطب خود دچار مشکل می‌شود و از پس آزمون‌های زبان یا امتحانات هم بر نمی‌آید. مجله‌ی استادبانک در این بخش از آموزش زبان خود تفاوت گرامر حال کامل با گذشته ساده در زبان انگلیسی را با کمک آموزش‌های ویدیویی استاد مریم فرجی  برای شما توضیح می‌دهد تا به راحتی آن را درک کنید و یاد بگیرید.

ویدیو آموزش تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل استادبانک شامل چه مواردی است؟

محتوای آموزش زبان استادبانک در این مجموعه مقالات با همکاری یکی از بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی، استاد مریم فرجی تهیه می‌شود. هدف اصلی این ویدیوهای آموزشی کمک به زبان‌آموز برای درک بهتر گرامر زبان و رفع اشکالات رایج است. در فایل آموزشی مربوط به تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل، زبان‌آموزان با موارد زیر آشنا می‌شود:

  • توضیح زمان استفاده از گرامر زمان حال کامل
  • توضیح زمان استفاده از گرامر زمان گذشته ساده
  • توضیح قسمت سوم فعل
  • توضیح تفاوت simple past و present perfect
  • بیان مثال‌های متعدد برای درک بهتر زبان‌آموز

تفاوت گرامری گذشته ساده با حال کامل توسط استاد فرجی در دو ویدیو توضیح داده شده است. نکته مثبت این ویدیو‌ها، روش توضیح ساده و بدون پیچیدگی استاد مریم فرجی است که با ذکر مثال‌های مختلف کمک می‌کند تا زبان‌آموز بهتر تفاوت این زمان را در گرامر انگلیسی متوجه شود.

دانلود جزوه تفاوت گرامر زمان حال کامل با گذشته ساده در زبان انگلیسی استادبانک

فایل pdf تفاوت گرامر زمان حال کامل با گذشته ساده در انگلیسی در این بخش در دسترس شما قرار دارد. این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان انگلیسی است و مانند ویدیوها شامل مثال‌های کاربردی و متعددی است که یادگیری را برای زبان‌آموز ساده‌تر می‌کند. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

فایل Pdf جزوه تفاوت simple past و present perfect


ویدیو اول: تفاوت simple past و present perfect

استاد فرجی در این ویدیو ابتدا با ذکر چند مثال تفاوت ساختاری و معنایی دو زمان حال کامل و گذشته ساده را شرح می‌دهد. سپس زبان‌آموز را با ساختار گرامری هر کدام از دو زمان آشنا می‌کند و در مرحله بعد تفاوت simple past و present perfect را نشان می‌دهد. و در آخر مجددا مثال‌های کاربردی آورده می‌شود تا زبان‌آموز مطالب یادگرفته‌شده را در قالب جملات به صورت کاربردی ببیند.


ویدیو دوم: تفاوت simple past و present perfect – توضیح قسمت سوم فعل

در بخش دوم ویدیوهای تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل، استاد فرجی به توضیح قسمت سوم فعل یا همان present participle می‌پردازد و در مورد اشتباهات رایج تلفظی و کاربرد اشتباه برخی از این افعال توسط زبان‌آموزان توضیحاتی را ارائه می‌دهد. در بخش پایانی ویدیو نیز، مجددا مثال‌های مختلفی مطرح می‌شود تا زبان‌پژوه جایگاه درست افعال present participle در ساختار جملات حال کامل را درک کند.


آموزش زبان انگلیسی مقدماتی تا پیشرفته با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

آموزش خودخوان انگلیسی میان بسیاری از زبان‌آموزان رایج است. این شیوه بدون تاثیر نیست و زبان‌پژوه می‌تواند تا سطح قابل‌توجهی پشرفت کند. فایل‌های آموزش زبان انگلیسی مجله استادبانک نیز با همین هدف تولید می‌شوند و به صورت رایگان در دسترس زبان‌آموزان قرار می‌گیرند. اما در شیوه‌ی آموزش زبان انگلیسی در خانه چند چالش مهم وجود دارد. کم بودن سرعت یادگیری، عدم رفع اشکال در زمان درست و افت فرآیند یادگیری از مهم‌ترین مشکلات این روش است.

زبان‌آموز نیاز دارد در مدت زمان مناسب با کیفیت بالا درس بخواند و پیشرفت خود را حس کند. در سطوح بالا، کمک گرفتن از معلم خصوصی انگلیسی نیازی غیرقابل‌انکار است و از طرفی دیگر، شروع یادگیری زبان نیز کار ساده‌ای نیست و زبان‌آموز باید روی راهنمایی و هدایت فردی متخصص حساب کند. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک برای همه‌ی سطوح زبان انگلیسی از مدرسه تا دانشگاه و برای همه‌ی آزمون‌های بین‌المللی، بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در دسترس زبان‌آموزان سراسر کشور قرار داده است.

معلم خصوصی زبان انگلیسی


انواع آموزش زبان انگلیسی در استادبانک؛ مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی

امکانات آموزشی زبان انگلیسی در استادبانک، بسیار متنوع است و این سامانه برای همه‌ی مهارت‌ها و آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، بهترین معلم زبان انگلیسی آنلاین و حضوری را در اختیار شما قرار می‌دهد. با کلیک روی هر کدام از گزینه‌های زیر به اساتید همان بخش، دسترسی پیدا می‌کنید:

خدمات آموزشی متنوع استادبانک، همراه زبان‌آموز تا یادگیری کامل انگلیسی

ویدیوهای آموزشی در کنار استاد زبان آنلاین یا معلم خصوصی انگلیسی حضوری، فقط یکی از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. در واقع زبان‌آموزان از هرکجای ایران به بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک با مناسب‌ترین قیمت دسترسی دارند. کلاس‌های زبان انگلیسی در استادبانک به صورت آنلاین و در منزل برگزار می‌شود تا محدودیتی برای هیچ زبان‌آموزی وجود نداشته باشد.

اما استادبانک در کنار اساتید درجه یک زبان انگلیسی، امکانات آموزشی دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده است. مجموعه مقالات آموزش زبان و آیلتس استادبانک، فایل‌های جزوه زبان و ویدیوهایی آموزشی از دیگر خدماتی هستند که می‌توانند در مسیر یادگیری انگلیسی به زبان‌آموز کمک نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیوهای تفاوت گرامر گذشته ساده با حال کامل این مقاله رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیوهای تفاوت simple past و present perfect، شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار این دو زمان را همراه با مثال‌های کاربردی توضیح می‌دهد و سپس شما را با تفاوت simple past و present perfect آشنا می‌کند.

آیا این ویدیوهای آموزش زبان این بخش برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.