آموزش زبان

گرامر مجهول در انگلیسی | بررسی‌ زمان‌ها در حالت مجهول | ویدیوی آموزشی + Pdf

1316 0
10 مهر 1401
گرامر مجهول در انگلیسی | بررسی‌ زمان‌ها در حالت مجهول

جملات مجهول یا حالت مجهول در انگلیسی (Passive) یکی دیگر از بخش‌های گرامری این زبان است. حالت مجهول در مکالمات روزمره، داستان‌نویسی و انواع متون استفاده می‌شود و از رایج‌ترین ساختارهای انگلیسی است. این گرامر در زمان‌های انگلیسی قابل استفاده است و زبان‌آموز باید نحوه‌ی استفاده و کاربرد این جملات در هر زمان (tense) را یاد بگیرد.

مجله آموزشی استادبانک در این بخش از آموزش زبان خود به سراغ گرار مجهول در انگلیسی رفته است. در این مطالب شما با کمک ویدیوی آموزش استاد مریم فرجی به طور کامل با حالت مجهول در زمان‌های مختلف آشنا می‌شوید. همین‌طور جزوه Pdf گرامر مجهول در انگلیسی نیز به صورت رایگان در دسترس شما است.

ویدیو آموزشی گرامر مجهول در زبان انگلیسی استادبانک شامل چه مواردی است؟

یادگیری زبان انگلیسی آن هم در بخش گرامر، یک چالش جدی برای زبان‌آموزان است. گرامر از بخش‌های مختلف و متعددی تشکیل شده است و مطالعه آن جذابیت کمتری برای زبان‌پژوه دارد. به همین دلیل است که بسیاری از زبان‌آموزان در این بخش مشکل دارند و یادگیری‌شان عمیق نیست. از طرفی دیگر، مشکل فرار بودن این قواعد نیز وجود دارد که اهمیت یادگیری اصولی را دو چندان می‌کند.

استاد مریم فرجی که یکی از بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سامانه استادبانک است، در این مجموعه ویدیوهای آموزش زبان به خوبی روی این موضوع و آموزش اصولی توجه داشته است. در این ویدیو نیز مانند ویدیو آموزش جملات معلوم و مجهول در زبان انگلیسی استاد فرجی به جنبه‌های مختلف این مبحث گرامری پرداخته شده تا زبان‌آموز درک بهتری از موضوع پیدا کند. این ویدیوی آموزشی شامل موارد زیر می‌شود:

  • بررسی حالت مجهول در زمان‌های: Simple Past, Future Past, Past Perfect, Simple Past Continuous, present Perfect و افعالModals
  • توضیحات ساختار مجهول در زمان‌های مختلف
  • مثال برای حالت مجهول

گرامر مجهول در انگلیسی برای زمان‌های مختلف استفاده می‌شود. در این ویدیو، استاد فرجی گام‌به‌گام حالت مجهول را در این زمان‌ها بررسی می‌کند و سپس با ذکر مثال برای حالت مجهول در انگلیسی، کمک می‌کند تا زبان‌آموز درک بهتر و عمیق‌تری از موضوع و ساختار به دست آورد.

دانلود جزوه گرامر مجهول در در زبان انگلیسی (Passive) استادبانک

فایل گرامر حالت مجهول انگلیسی pdf در این بخش در دسترس شما قرار دارد. این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان، همراه با انواع مثال برای جملات مجهول در زمان‌های انگلیسی است. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

دانلود جزوه Pdf گرامر مجهول در انگلیسی


ویدیو آموزش گرامر مجهول در انگلیسی | passive voice

ویدیو آموزش گرامر حالت مجهول در انگلیسی استادبانک، گام‌به‌گام این ساختار را در زمان‌های مختلف انگلیسی بررسی می‌کند. در هر بخش، استاد فرجی با آوردن مثال سعی می‌کند فرآیند یادگیری را ساده‌تر کند تا درک کاربرد و کاریی جملات مجهول برای زبان‌آموز ساده‌تر شود.


یادگیری زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

آموزش زبان انگلیسی وابسته به عوامل مختلفی است که هر کدام به نوعی روی عملکرد زبان‌آموز اثر می‌گذارند. داشتن انواع کتاب آموزشی و تمرینی، تماشای ویدیوهای آموزشی، گوش دادن به فایل‌های صوتی و شرکت در کلاس زبان آنلاین از پرطرفدارترین امکانات برای یادگیری زبان هستند. برخی از زبان‌آموز تصمیم می‌گیرند به صورت خودخوان انگلیسی را بخوانند و با برنامه‌ریزی شخصی در این مسیر پیش بروند. منابع آموزش زبان استادبانک نیز با همین هدف تولید می‌شوند و در دسترس زبان‌آموزان قرار می‌گیرند.

اما یادگیری زبان به این شکل، زمان‌بر است و موانع بسیاری پیش‌روی زبان‌پژوه قرار دارد. زبان‌آموز باید به دنبال راه‌حلی باشد که در مدت زمان مناسب و در بالاترین سطح و کیفیت آموزش، زبان را یادبگیرد و اهدافش را دنبال کند. کمک گرفتن از معلم خصوصی زبان انگلیسی و شرکت در کلاس زبان آنلاین یا حضوری، موثرترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

زبان به مرور زمان، سخت‌تر می‌شود و زبان‌آموز به راهنمایی‌های استاد زبانی کاربلد نیاز دارد. شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرصتی است تا زبان‌پژوه نقاط ضعف خود را رفع کند و با جدیدترین روش‌های آموزش آشنا شود. سامانه استادبانک در کنار استاد مریم فرجی، جمعی از برترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را به صورت آنلاین و حضوری در دسترس شما قرار می‌دهد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی


آموزش زبان انگلیسی برای مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی با استادبانک

یادگیری زبان انگلیسی با اهداف مختلفی انجام می‌شود که هرکدام از این اهداف به یک نوع از مهارت یا مدرک زبان انگلیسی نیاز دارد. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، برای مهارت‌ها یا آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، بهترین معلم زبان انگلیسی آنلاین و در منزل را در اختیار شما قرار می‌دهد. در لیست زیر با کلیک روی هر گزینه به اساتید زبان همان بخش دسترسی پیدا می‌کنید:

امکانات جامع آموزش زبان استادبانک، همراه زبان‌آموز تا یادگیری کامل انگلیسی

معلم زبان انگلیسی در منزل یا معلم زبان انگلیسی آنلاین، مهم‌ترین بخش از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. زبان‌آموزان از سراسر کشور می‌توانند در کلاس‌ آنلاین یا در منزل استادبانک شرکت کنند. اساتید استادبانک با بالاترین کیفیت آموزشی و مناسب‌ترین قیمت در دسترس شما قرار دارند تا بهترین تجربه‌ی یادگیری را پشت‌سر بگذارید. اما استادبانک در کنار اساتید درجه یک زبان انگلیسی، امکانات آموزشی دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده است.

مجموعه کاربردی و مفیدی از مقالات آموزش زبان و آیلتس، ویدیوهای آموزش زبان که توسط برترین اساتید تهیه می‌شود و انواع فایل‌های pdf جزوه زبان از خدمات آموزشی دیگر استادبانک هستند که در مسیر یادگیری زبان به صورت رایگان در دسترس زبان‌آموزان قرار دارند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیو آموزش گرامر زبان انگلیسی این پست رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیوهای آموزش گرامر حالت مجهول در انگلیسی استادبانک، شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار این گرامر را در زمان‌های مختلف توضیح می‌دهد و مثال‌های متنوع می‌آورد.

آیا ویدیوی آموزش گرامر جملات مجهول در انگلیسی برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.