مشاوره تحصیلی کنکور

اسامی اساتید برتر کنکور به همراه قیمت هر جلسه خصوصی

ملیحه فراهانی نویسنده
1566 5
14 مهر 1395
اساتید برتر کنکور - بهترین دبیران کنکور - دبیران برتر تهران

اسامی اساتید برتر کنکور سراسری به همراه قیمت کلاس های خصوصی در استادبانک

در این نوشته سعی شده است که اساتید برتر کنکور در سایت استادبانک برای افزایش تراز کنکور  به شما کنکوری های عزیز معرفی شود تا راهنمای خوبی برای موفقیت شما عزیزان باشد.

1- معرفی بهترین دبیران کنکور در درس عربی در استادبانک

شرط اول در انتخاب درست یک معلم خصوصی حرفه ای، داشتن شناخت کافی از رزومه و سوابق تدریسش می باشد. استادبانک با در نظر گرفتن این مهم، توانسته رزومه تحصیلی و کاری خوبی از اساتید بر روی سایت به نمایش بگذارد.

در این صفحه، شما می توانید رزومه تحصیلی، سال های تدریس، مدارسی که مدرسین ما در آن تدریس داشته اند و همچنین قیمت و ستاره هر استاد را مشاهده نمایید.

2- معرفی دبیران برتر تهران در درس ریاضی کنکور

شرط دوم در انتخاب معلم خصوصی برتر، پی بردن به اخلاق و شخصیت یکم معلم می باشد. استادبانک با در نظر گرفتن این نکته، علاوه بر مصاحبه ای که با اساتید انجام می دهد برای شناخت بیشتر معلم، بخش نظرسنجی از شاگردها را به پروفایل استاد اضافه کرده است.

درس ریاضی هم به دلیل فرار بودن و سختی فرمول ها نیاز به یک معلم حرفه ای با سعه صدر زیاد دارد.

3- معرفی دبیران برتر کنکور در درس شیمی کنکور

شرط سوم در انتخاب معلم خصوصی، پی بردن به سطح سواد و دانش یک معلم می باشد. و اینکه چقدر سعی می کند که اطلاعات و آگاهی هایش را نسبت به درسی که تدریس می کند، بالا ببرد و بروز نماید.

استادبانک علاوه بر مصاحبه تخصصی که با اساتید راجع به سطح سوادشان انجام می دهد، در بخش نظرسنجی ها، راجع به سطح سواد و دانش استاد در درس مورد نظر پرس و جو کرده و در همان بخش به ثبت می رساند.

4- بهترین اساتید کنکور در درس فیزیک کنکور سراسری

چهارمین شرط در انتخاب معلم حرفه ای، آشنایی با سبک و نحوه تدریس وی می باشد. برای متوجه شدن این نکته، می توانید ویدئو تدریس استاد را ببینید. اینکه در ویدئو تدریس، چقدر مسلط، چقدر توانمند و با چه سبک و روشی یک مبحث را تدریس می کند.

در بخش نظرسنجی ها ببینید راجع به فن بیان استاد چه مواردی را شاگرد ها ذکر کرده اند. در رزومه استاد ببینید تعداد سال های تدریس استاد چقدر است. چون تعداد سال های تدریس یک استاد نشان دهنده پختگی و تجربه او می باشد.

5- برترین اساتید کنکور در درس زیست کنکور

شرط مهم و تاثیر گذار در انتخاب یک معلم، قیمت کلاس های خصوصی هر استاد می باشد. خیلی از والدین به دلیل توانایی مالی ضعیفی که دارند، نمی توانند آنگونه که باید معلم خوبی برای پیشرفت درسی فرزندشان بگیرند. و حتی شناخت مرجع و سایتی که  بتواند در بحث اعتماد سازی والدین، توانمند بودن اساتید آن مرکز و مشخص بودن قیمت های جلسات خصوصی به والدین کمکی کند، سخت و دشوار شده است.

در نهایت انتخاب معلم خصوصی، کاملا بستگی به خود شما دارد که چقدر در جستجو بهترین ها هستید. اگر برای فرزندتان بهترین ها را در تحصیل آرزومندید پس در جستجو بهترین ها نیز باشید.