آموزش زبان

گرامر حال ساده در انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

3188 0
15 مرداد 1401
گرامر حال ساده در انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

گرامر حال ساده در انگلیسی، شروع قواعد دستوری این زبان است و زبان‌آموز باید به خوبی ساختار و نحوه‌ی استفاده از این زمان را یاد بگیرد. انواع زمان حال در زبان انگلیسی وجود دارند که حال ساده، اولین نوع آن است. حال ساده معمولا اولین زمانی است که زبان‌آموز آن را یاد می‌گیرد و یکی از پرکاربردترین زمان‌ها برای مکالمه‌ی روزمره و برقرار ارتباط است.

در واقع، زبان‌آموزی که به فکر تقویت مهارت مکالمه است، باید به راحتی روی نشانه‌های زمان حال ساده در انگلیسی مسلط باشد. استادبانک در این بخش از آموزش زبان مجله‌ی خود به سراغ زمان حال ساده در انگلیسی رفته است و با کمک آموزش‌های ویدیویی استاد مریم فرجی به بهترین شکل این بخش از دستور زبان انگلیسی را برای شما شرح داده است.

فایل‌های آموزشی گرامر حال ساده در انگلیسی استادبانک شامل چه مواردی است؟

مجله استادبانک با همکاری یکی از بهترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی سامانه استادبانک، استاد مریم فرجی، فایل‌های ویدیویی آموزش گرامر حال ساده در انگلیسی را به صورت رایگان در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار داده است. شما در ادامه به فایل‌های ویدیویی کاملی دسترسی دارید که شامل آموزش‌های زیر می‌شود:

  • ساختار جمله انگلیسی
  • ضمایر فاعلی
  • منفی کردن جملات حال ساده
  • انواع سوالی کردن جملات حال ساده
  • سوالی کردن جملات حال ساده
  • نحوه‌ی جواب کوتاه به سوالات yes/no question و wh question
  • انواع مثال برای زمان حال ساده در انگلیسی

هرکدام از این بخش‌های گرامر زمان حال ساده انگلیسی به صورت کامل توسط استاد فرجی توضیح داده شده است تا شما درک کاملی این زمان و نحوه‌ی بکار بردن آن به دست آورید. نکته بسیار مهم و خوب دیگری که در تهیه‌ی این فایل‌های آموزش زبان به آن توجه شده، وجود انواع مثال برای زمان حال ساده در انگلیسی است.

دانلود جزوه گرامر زمان حال ساده زبان انگلیسی

 فایل Pdf گرامر زبان، بخش زمان حال ساده در این بخش در دسترس شما است. این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان، همراه با انواع مثال برای زمان حال ساده در انگلیسی است. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

فایل Pdf جزوه گرامر زمان حال ساده زبان انگلیسی


ویدیو اول: بخش ساختار جملات انگلیسی + ضمایر فاعلی

زبان‌آموزان در این ویدیو، ابتدا با ساختار کلی جملات زبان انگلیسی خوب آشنا می‌شوند تا آمادگی لازم برای درک زمان و افعال مربوط به آن را داشته باشند. در ادامه استاد با ذکر مثال‌های متعدد و توضیحات لازم، نحوه‌ی کاربرد این زمان و فرمول زمان حال ساده در انگلیسی را برای زبان‌آموز شرح می‌دهد.


ویدیو دوم: بخش نحوه‌ی منفی‌کردن و سوالی‌ کردن جملات حال ساده و انواع سوال‌ها

بعد از شناخت ساختار جملات انگلیسی و آشنایی با قاعده‌ی کلی زمان حال ساده، زبان‌آموز در این ویدیو با نحوه‌ی منفی‌کردن و سوالی کردن این دسته از جملات آشنا می‌شود که در قالب مثال‌های مختلفی توضیح داده شده است. این قسمت به زبان‌آموز کمک می‌کند تا عمق یادگیری خود را از زمان حال ساده بیشتر کند و با انواع جمله‌بندی (مثبت، منفی و سوالی) آشنا شود.


ویدیو سوم: بخش جواب کوتاه به سوالات yes/ no و wh question

این ویدیو، تکمیل‌کننده‌ی بخش قبل است و در آن زبان‌آموز با نحوه‌ی پاسخگویی به yes/no question و wh question ها آشنا می‌شود.


آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودخوان، روش نامناسبی نیست و بسیاری از زبان‌آموزان به سراغ این شیوه‌ی یادگیری می‌روند. فایل‌های آموزش زبان انگلیسی مجله استادبانک نیز با همین هدف در دسترس شما قرار داده می‌شوند. اما، زبان‌آموز برای اینکه در مدت زمان مناسب و با بالاترین کیفیت ممکن، انگلیسی را یاد بگیرد، باید به دنبال راه‌حلی جدی‌تر و عمیق‌تر باشد. زبان انگلیسی به مرور زمان، سخت‌تر می‌شود و زبان‌پژوه نیاز به همراهی کاربلد دارد که علاوه بر جنبه‌ی آموزشی به فکر حفظ روحیه و انگیزه‌ی او نیز باشد.

گرفتن معلم خصوصی زبان انگلیسی، بهترین راه یادگیری زبان است. استاد زبان، پله‌به‌پله شاگردش را در این مسیر همراهی می‌کند و باتوجه به میزان پیشرفت و توانایی او کاربردی‌ترین راه‌حل‌ها و روش‌های یادگیری را ارائه می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی، رفع اشکالات در زمان درست است تا نقاط ضعف زبان‌آموز باعث عدم یا کندی پیشرفتش نشوند. سامانه استادبانک در کنار استاد مریم فرجی، جمعی از برترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را به صورت آنلاین و حضوری در دسترس شما قرار می‌دهد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی

انواع آموزش زبان انگلیسی در استادبانک؛ مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی

امکانات آموزشی زبان انگلیسی در استادبانک، بسیار متنوع است و این سامانه برای همه‌ی مهارت‌ها و آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، بهترین معلم زبان انگلیسی آنلاین و حضوری را در اختیار شما قرار می‌دهد. با کلیک روی هر کدام از گزینه‌های زیر به اساتید همان بخش، دسترسی پیدا می‌کنید:

خدمات آموزشی متنوع استادبانک، همراه زبان‌آموز تا یادگیری کامل انگلیسی

استاد زبان آنلاین یا معلم خصوصی انگلیسی حضوری، فقط یکی از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. شما از هرکجای ایران، می‌توانید از تدریس خصوصی استادبانک برای یادگیری انگلیسی استفاده کند. اساتید استادبانک با قیمت‌های متنوع و کیفیت‌های مناسب در دسترس زبان‌آموزان هستند تا بدون هیچ‌نگرانی یا عدم امکانات به بهترین شکل زبان را یاد بگیرند. اما استادبانک در کنار اساتید درجه یک زبان انگلیسی، امکانات آموزشی دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده است.

مجموعه مقالات آموزش زبان و آیلتس استادبانک، فایل‌های جزوه زبان و ویدیوهایی آموزشی از دیگر خدماتی هستند که می‌توانند در مسیر یادگیری انگلیسی به زبان‌آموز کمک نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیو آموزش گرامر زبان انگلیسی این پست رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیوهای آموزش گرامر زمان حال ساده، شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار این زمان را همراه با مثال‌های کاربردی توضیح می‌دهد تا به صورت کامل قابل درک باشد.

آیا این ویدیوهای آموزش گرامر حال ساده برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.