آموزش زبان

زمان حال استمراری در انگلیسی | ویدیو آموزشی کامل + فایل Pdf

2702 0
19 مرداد 1401
زمان حال استمراری در انگلیسی | فایل ویدیو آموزشی کامل

زمان حال استمراری در انگلیسی برای بیان و توضیح کاری که در لحظه اتفاق می‌افتد، استفاده می‌شود. در سیستم آموزشی، معمولا حال استمراری را بعد از حال ساده تدریس می‌کنند تا زبان‌آموزان به طور پیوسته با تفاوت و نحوه‌ی کاربرد هر زمان آشنا شود. زمان حال استمرار یا Present Continuous Tense از پرکاربردترین و مهم‌ترین زمان‌ها در انگلیسی است که از نظر گرامری نیز مبحثی بااهمیت شناخته می‌شود.

بنابراین زبان‌آموزی که به فکر پیشرفت و یادگیری عمیق و اصولی زبان انگلیسی است، باید تسلط کافی را روی گرامر زمان حال استمراری به دست آورد. مجله‌ی استادبانک در این بخش از آموزش زبان خود در مورد قواعد زمان حال استمراری در انگلیسی با کمک آموزش‌های ویدیویی استاد مریم فرجی توضیحات کاملی برای شما ارائه می‌دهد تا به راحتی آن را درک کنید و یاد بگیرید.

فایل‌ آموزشی گرامر حال استمراری در انگلیسی استادبانک شامل چه مواردی است؟

فایل‌های آموزش زبان استادبانک با همکاری یکی از برترین اساتید بخش زبان، استاد مریم فرجی تهیه می‌شود. هدف این نوع ارائه‌ی خدمات آموزشی، ساده‌تر کردن و جذاب‌ترین بودن فرآیند یادگیری برای زبان آموزان است. ویدیو مربوط به آموزش Present Continuous Tense هم شامل موارد زیر می‌شود:

  • یادآوری بخش حال ساده
  • توضیح زمان حال استمراری در انگلیسی
  • مثال برای حال استمراری انگلیسی
  • توضیح تفاوت زمان حال ساده و زمان حال استمراری

همان‌طور که مشخص است، این ویدیوی نچندان طولانی در مدت زمانی مناسب به همه‌ی بخش‌های این قاعده‌ی زبان انگلیسی می‌پردازد. استاد فرجی در این ویدیو بدون پیچیدگی و به سادگی کاربرد زمان حال استمراری را توضیح می‌دهد و با بیان انواع مثال، درک مبحث را برای زبان‌آموز ساده می‌کند.

دانلود جزوه گرامر زمان حال استمراری زبان انگلیسی استادبانک

فایل گرامر  زمان حال استمراری انگلیسی pdf در این بخش در دسترس شما قرار دارد. این جزوه، شامل توضیحات کامل این بخش از دستور زبان، همراه با انواع مثال برای زمان حال استمراری در انگلیسی است. با کلیک روی لینک زیر، می‌توانید این فایل را دانلود کنید:

دانلود جزوه Pdf گرامر حال استمراری در انگلیسی


ویدیو آموزش زمان حال استمراری در انگلیسی – Present Continuous Tense

ویدیو زمان حال استمراری ابتدا با یادآوری حال ساده و ساختار جملات آن شروع می‌شود و سپس زبان‌آموز با قواعد زمان حال استمراری در انگلیسی آشنا می‌شود. در گام بعد استاد فرجی با کمک چند مثال برای حال استمراری، یادگیری و درک دستور زبان در این بخش را ساده‌تر می‌کند.


یادگیری زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته با کمک معلم خصوصی زبان انگلیسی استادبانک

آموزش زبان انگلیسی وابسته به عوامل مختلفی است که هر کدام به نوعی روی عملکرد زبان‌آموز اثر می‌گذارند. داشتن انواع کتاب آموزشی و تمرینی، تماشای ویدیوهای آموزشی، گوش دادن به فایل‌های صوتی و شرکت در کلاس زبان آنلاین از پرطرفدارترین امکانات برای یادگیری زبان هستند. برخی از زبان‌آموز تصمیم می‌گیرند به صورت خودخوان انگلیسی را بخوانند و با برنامه‌ریزی شخصی در این مسیر پیش بروند. منابع آموزش زبان استادبانک نیز با همین هدف تولید می‌شوند و در دسترس زبان‌آموزان قرار می‌گیرند.

اما یادگیری زبان به این شکل، زمان‌بر است و موانع بسیاری پیش‌روی زبان‌پژوه قرار دارد. زبان‌آموز باید به دنبال راه‌حلی باشد که در مدت زمان مناسب و در بالاترین سطح و کیفیت آموزش، زبان را یادبگیرد و اهدافش را دنبال کند. کمک گرفتن از معلم خصوصی زبان انگلیسی و شرکت در کلاس زبان آنلاین یا حضوری، موثرترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

زبان به مرور زمان، سخت‌تر می‌شود و زبان‌آموز به راهنمایی‌های استاد زبانی کاربلد نیاز دارد. شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرصتی است تا زبان‌پژوه نقاط ضعف خود را رفع کند و با جدیدترین روش‌های آموزش آشنا شود. سامانه استادبانک در کنار استاد مریم فرجی، جمعی از برترین اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی را به صورت آنلاین و حضوری در دسترس شما قرار می‌دهد.

معلم خصوصی زبان انگلیسی


آموزش زبان انگلیسی برای مهارت‌های اصلی و آزمون‌های بین‌المللی با استادبانک

یادگیری زبان انگلیسی با اهداف مختلفی انجام می‌شود که هرکدام از این اهداف به یک نوع از مهارت یا مدرک زبان انگلیسی نیاز دارد. سامانه جامع آموزش خصوصی استادبانک، برای مهارت‌ها یا آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی، بهترین معلم زبان انگلیسی آنلاین و در منزل را در اختیار شما قرار می‌دهد. در لیست زیر با کلیک روی هر گزینه به اساتید زبان همان بخش دسترسی پیدا می‌کنید:

امکانات جامع آموزش زبان استادبانک، همراه زبان‌آموز تا یادگیری کامل انگلیسی

معلم زبان انگلیسی در منزل یا معلم زبان انگلیسی آنلاین، مهم‌ترین بخش از مجموعه خدمات آموزش زبان استادبانک است. زبان‌آموزان از سراسر کشور می‌توانند در کلاس‌ آنلاین یا در منزل استادبانک شرکت کنند. اساتید استادبانک با بالاترین کیفیت آموزشی و مناسب‌ترین قیمت در دسترس شما قرار دارند تا بهترین تجربه‌ی یادگیری را پشت‌سر بگذارید. اما استادبانک در کنار اساتید درجه یک زبان انگلیسی، امکانات آموزشی دیگر را نیز در اختیار شما قرار داده است.

مجموعه کاربردی و مفیدی از مقالات آموزش زبان و آیلتس، ویدیوهای آموزش زبان که توسط برترین اساتید تهیه می‌شود و انواع فایل‌های Pdf جزوه زبان از خدمات آموزشی دیگر استادبانک هستند که در مسیر یادگیری زبان به صورت رایگان در دسترس زبان‌آموزان قرار دارند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی زبان نیاز به کمک دارید یا در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، می‌توانید با شماره‌ی 91005343  021  تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک، آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان است.

آیا ویدیو آموزش گرامر زبان انگلیسی این پست رایگان است؟

بله، همه‌ی ویدیو‌های قرار گرفته شده در این مطالب به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد.

ویدیوهای آموزش گرامر زمان حال استمراری، شامل چه چیزی می‌شود؟

در این ویدیوها، استاد فرجی به صورت کامل ساختار این زمان را همراه با مثال‌های کاربردی توضیح می‌دهد تا به صورت کامل قابل درک باشد.

آیا این ویدیوهای آموزش گرامر حال استمراری برای یادگیری زبان کافی است؟

این موضوع بستگی به سطح زبان‌آموز دارد. اما در یک نگاه کلی، زبان‌آموزان در هر سطی برای یادگیری زبان انگلیسی به معلم خصوصی نیاز دارند و باید در کلاس آنلاین یا حضوری زبان شرکت کنند.