کامل‌ترین گام به گام نهم متوسطه

جامع ترین گام به گام ریاضی نهم با جواب | فایل Pdf و اپلیکیشن استادبانک

ملیحه فراهانی نویسنده
141464 31
28 آذر 1400
گام-به-گام-ریاضی

گام به گام ریاضی نهم فصل به فصل با جواب تمرینات تمام صفحات کتاب

پایه نهم دبیرستان را باید به دلیل انتخاب رشته نهم به دهم دانش‌آموز در این مقطع، مهم‌ترین زمان تحصیل دانش‌آموزان تا پیش از آزمون کنکور دانست. ریاضی نهم هم بدون شک یکی از مهم‌ترین دروس این پایه است که برای بسیاری از شاگردان چالش ایجاد می‌کند.

گام به گام ریاضی نهم با جواب، به دلیل داشتن جواب سوالات و حل تمرین فصل‌های کتاب درسی میان دانش‌آموزان محبوب است. حل المسائل ریاضی نهم استادبانک مانند دیگر گام به گام کتاب‌های درسی، پاسخ درست تمرینات کتاب را در اختیار دانش‌آموز می‌گذارد تا او در مواقع نیاز مرجعی مطمئن در دسترس داشته باشد.

در این مطلب مجله استادبانک، جواب تمرین های ریاضی نهم به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک در دسترس دانش‌آموزان عزیز قرار دارد. در ادامه به بررسی گام به گام ریاضی نهم و اهمیت کتاب درس ریاضی نهم می‌پردازیم.

سرفصل های کتاب ریاضی نهم

ریاضی در هر پایه تحصیلی، از مهم‌ترین و سخت‌ترین درس‌ها محسوب می‌شود. شناخت سرفصل‌های کتاب، به والدین و دانش‌آموز کمک می‌کند تا بهترین مسیر آموزشی را انتخاب کنند. در زیر می‌توانید لیست کامل سرفصل‌های ریاضی نهم دبیرستان را مشاهده کنید:

 1. فصل اول: مجموعه ها
 2. فصل دوم: عددهای حقیقی
 3. فصل سوم: استدلال و اثبات در هندسه
 4. فصل چهارم: توان و ریشه
 5. فصل پنجم: عبارت های جبری
 6. فصل ششم: خط و معادله های خطی
 7. فصل هفتم: عبارت های گویا
 8. فصل هشتم: حجم و مساحت

هر فصل این کتاب شامل فعالیت، کار در کلاس و تمرین است که دانش آموز باید آن‌ها را حل کند. در اپلیکیشن استادبانک فایل ریاضی نهم با جواب و پاسخ تشریحی تمامی فعالیت‌ها و تمرین‌های این کتاب قرار دارد.

دانلود گام به گام ریاضی نهم در اپلیکیشن استادبانک؛ حل المسائل ریاضی نهم!

حل المسائل ریاضی نهم فصل به فصل اپلیکیشن استادبانک در کنار چند ویژگی آموزشی دیگر در اختیار دانش‌آموزان، والدین و معلمین عزیز قرار دارد. دانش‌آموزان معمولا در زمانی که حل کردن مسئله‌ای برای آن‌ها دشوار است به سراغ گام به گام نهم ریاضی می‌روند تا جواب سوال درس موردنظر خود را پیدا کنند.

بنابراین باید بهترین گام به گام ریاضی نهم را برای دانش‌آموز فراهم کرد تا مرجعی قابل اعتماد و دقیق باشد. در اپلیکیشن استادبانک، جواب تمرینات ریاضی نهم فصل به فصل وجود دارد.  البته در این برنامه، خدمات آموزشی مختلفی به طور همزمان به کاربران ارائه می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • امکان دانلود گام به گام ریاضی نهم و دیگر دروس این پایه
 • فایل PDF کتاب‌های همه دروس پایه نهم
 • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
 • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
 • مشاوره تحصیلی

همانطور که مشاهده می‌کنید، شرایط دانلود رایگان گام به گام ریاضی نهم تا انتخاب بهترین معلمان خصوصی و شرکت در جلسات تدریس خصوصی در اپلیکشن استادبانک فراهم شده است.

دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و شما تنها با چند کلیک به مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

دانلود گام به گام ریاضی نهم Pdf به همراه حل تمرین کل کتاب

با اینکه ایلیکیشن‌ها رواج بسیار خوبی میان دانش‌آموزان و خانواده‌هایی آن‌ها داشته است، اما همچنان برخی از افراد ترجیح می‌دهند از فایل Pdf گام به گام استفاده کنند. در این بخش شرایط دانلود پی‌ دی اف گام به گام ریاضی نهم فراهم شده است.

برای دانلود گام به گام ریاضی نهم فصل به فصل استادبانک، می‌توانید روی لینک داخل کادرهای سبزرنگ کلیک کنید.

دانلود گام به گام دروس نهم Pdf؛ کتاب های درسی نهم با جواب

پایه نهم از دو جهت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دانش‌آموز در این مقطع، در پایان دوره متوسطه اول قرار دارد و از سوی دیگر باید برای انتخاب رشته نهم به دهم آماده شود. بنابراین دروس پایه نهم بیشتر از هر زمانی مهم جلوه می‌کنند. در این‌جا گام به گام دروس نهم با جواب کامل در دسترس دانش‌آموزان قرار داد.

همه‌ی کتاب‌های درسی نهم با جواب، به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک در دسترس شما است. برای دانلود گام به گام دروس نهم روی لینک داخل کادرهای سبز رنگ کلیک نمایید.

اینجا کلیک کنید تا تمام  گام به گام های نهم را ببینید.

بهترین راه تدریس خصوصی ریاضی نهم با اساتید برتر استادبانک

در این مطلب از مجله استادبانک، به طور کامل به گام به گام ریاضی نهم با جواب پرداخته شد و درباره‌ی نحوه‌ی استفاده صحیح از حل المسائل صحبت کردیم. شرایط دانلود گام به گام ریاضی نهم فصل به فصل به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک هم در دسترس شما است.

اما نکته مهم این است که باید به آموزش درست و یادگیری اصولی دانش‌آموز در این مقطع بسیار توجه شود. پایه نهم، سرآغاز مسیری است که به آزمون کنکور ختم خواهد شد. اگر فرزند شما در یادگیری درس‌ ریاضی نهم دچار مشکل است، باید به‌فکر انتخاب معلم خصوصی ریاضی نهم آنلاین یا حضوری برای او باشید. ریاضی پایه نهم یکی از مهم‌ترین دروس این مقطع است و باید از یادگیری اصولی دانش‌آموز مطمئن شد.

با داشتن معلم خصوصی ریاضی نهم دبیرستان، دانش‌آموز نیازی به گام به گام یا حل المسائل نخواهد داشت. سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، بهترین معلمان و اساتید را آماده برگزاری کلاس خصوصی دارد. والدین و دانش‌آموزانی که به فکر استخدام معلم خصوصی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به خوبی شما را راهنمایی کنند.

فایل گام به گام ریاضی نهم شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

گام به گام ریاضی نهم استادبانک، شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

درست‌ترین شیوه استفاده از گام به گام ها چگونه است؟

مهم‌ترین نکته این است که دانش‌آموز به حل المسائل عادت نکند، استفاده از گام به گام باید فقط در مواقع ضروری و زیرنظر والدین باشد.

آیا حل المسائل ریاضی نهم همه‌ی فصل‌های کتاب را پوشش می‌دهد؟

بله، همه‌ی فصل‌های کتاب ریاضی نهم متوسطه اول در این گام به گام پوشش داده شده است.