رپورتاژ آگهی

خرید آنلاین بهترین کتاب ها از فروشگاه اینترنتی+ راهنما

استادبانک نویسنده
257 0
27 تیر 1401

حتما برای شما هم این موضوع پیش آمده که به فروشگاه کتاب یا نمایشگاه کتاب بروید و به دنبال انتخاب کتاب مناسب باشید. خیلی از مواقع همین انتخاب کتاب مناسب به یک دغدغه برایتان تبدیل می­شود و دچار سردرگمی می­شوید. اما جای نگرانی نیست چون هیچکس تا به حال به ما آموزش نداده است که چگونه کتاب مناسبی جهت مطالعه انتخاب کنیم. به همین دلیل در ادامه مطلب راهنمای خرید کتاب و همچنین خرید آنلاین بهترین کتاب­ها از فروشگاه اینترنتی را به شما آموزش می­دهیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

شاید از خودتان بپرسید که اصلاً چرا برای خرید کتاب باید راهنما داشته باشیم؟ مگر فرقی می‌کند که این کتاب را یک متخصص به ما معرفی کند و یا خودمان آن را انتخاب کنیم. خیلی زود متوجه این تفاوت خواهید شد.

بهترین منابع کتاب دانشگاهی

تمام کتاب‌­های دانشگاهی حاوی مفاهیم علمی و پژوهشی هستند که در مراکز علمی و آموزش عالی تدریس می­شوند؛ بهترین منابع کتاب دانشگاهی صرفا پرفروش­ترین آنها نیستند. به همین دلیل بهتر است که این کتاب‌ها را از انتشارات و مولف­های معتبر و شناخته شده تهیه کنید. همه ما می‌دانیم که هر کتابی ارزش خواندن ندارد، مخصوصاً در بین انبوهی از کتاب­ها که در فروشگاه­ها مشاهده می کنید اگر تمام عمرمان را هم بگذاریم نمیتوانیم همه این کتاب‌ها را مطالعه کنیم.

بنابراین بهتر است وقت خود را روی کتاب­های باارزش بگذارید. کتابهایی که ارزش ادبی، علمی و یا تاریخی دارند گزینه مناسبی برای شما هستند. همچنین از خرید کتاب­هایی که ترجمه­ های بی کیفیت و بدی دارند، که تعدادشان کم هم نیست، صرف نظر کنید.

خرید بهترین کتاب های دانشگاهی:

https://www.fadakbook.ir/category/13/دانشگاهی

خرید کتاب دانشگاهی

برای خرید کتاب دانشگاهی باید هدف خود از خرید کتاب را مشخص کنید. در اولین مرحله بدانید چه کتابی می­خواهید و چه کتابی ارزشمند است. کتاب­ها ژانرهای مختلف دارند و به دو دسته کتاب­های داستانی و کتاب­های غیرداستانی طبقه بندی می­شوند که کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی هم جزو کتاب­های غیرداستانی محسوب می­شوند که شامل مطالب علمی و فرهنگی می­باشند. دو راه برای خرید کتاب دانشگاهی دارید، یا کتابی که استاد معرفی کرده را خریداری نمایید، یا اگر منبعی معرفی نشده، به دنبال معتبرترین کتاب ها بروید که منابع کنکور و سنجش­ها بوده­اند.

خرید حضوری کتاب

با وجود اینکه خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه­های آنلاین اینترنتی یکی از راحت­ترین روش­ها برای دستیابی به یک منبع کامل از داده­ها در مدت زمان کوتاه است، اما باز هم خرید حضوری کتاب حال و هوای دیگری دارد. اینکه کتاب‌ ها را از نزدیک ببینید، تورقی کنید و کتاب دلخواه خود را انتخاب کنید هم حس جذاب و نابیست که نباید از آن غافل شد. شما می توانید در صورت تمایل هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری خرید کتابتان را انجام دهید. در این شرایط حتما از اشخاصی که برای راهنمایی شما در فروشگاه حضور دارند کمک بخواهید، شاید نکته جدید برایتان داشته باشند.

خرید آنلاین کتاب از فروشگاه اینترنتی

برای خرید آنلاین کتاب از فروشگاه اینترنتی اگر اسم کتاب را می دانید می توانید به راحتی آن را در بانک کتاب جستجو کنید و اگر هم به دنبال عنوان خاصی نیستید و فقط می خواهید کتاب های مرتبط با حوزه علمی و تخصصی را مشاهده کنید می توانید به دسته بندی کتاب دانشگاهی مد نظر مراجعه کرده و از بین کتاب هایی که در زیر شاخه آن قرار دارند، گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و محتویات آن را مشاهده کنید. کتاب هایی که در فروشگاه های اینترنتی عرضه می شوند دسته بندی های متفاوتی دارند و کتاب های علمی و تخصصی در زمینه رشته های مختلف جزو کتاب‌های دانشگاهی قرار می­گیرند.

نکات خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب

گاهی اوقات تجربه ها برای ما کم هزینه نیستند و اگر راهنمای خرید کتاب داشته باشید می‌توانید کتابی را انتخاب کنید که مناسب سن، هدف و سلیقه و دغدغه های شما باشد. یکی از نکات خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب مطالعه راهنما و مختصری از کتاب پیش روست. برای هر کتابی توضیح و راهنمایی هایی آمده که در زمان کوتاهی کلیتی از محتوا به شما می دهد.

به این ترتیب هم در زمان شما صرفه جویی می شود و هم هزینه های شما کاهش پیدا می‌کند چون لازم نیست کتابی که از محتوای آن بی خبرید بخرید. همین موارد کنار هم میل شما به مطالعه را نیز افزایش می دهد.

فدک بوک – خرید آنلاین بهترین کتاب دانشگاهی و عمومی

تصور کنید در خانه پشت لپ تاپ یا کامپیوتر خود نشسته اید و یا گوشی در دست دارید و فنجانی چای داغ کنارتان است و با آسایش و به دور از شلوغی و هیاهو وارد سایتی می شوید که تمام آنچه از یک فروشگاه کتاب انتظار داشته اید را پیش رویتان قرار می دهد. فدک بوک (fadakbook.ir) همان فضایی است که از آن صحبت می کنیم.

یکی از گرانبهاترین چیزهایی که هر فردی دارد زمان اوست و فدک بوک با فروشگاه اینترنتی کامل و تخصصی خود یکی از بهترین گزینه ها برای خرید آنلاین کتاب های دانشگاهی و عمومی باشد و شما می توانید کتاب تخصصی درسی خود در رشته های مختلف و همچنین کتاب عمومی دانشگاه خود را از آن خریداری نمایید.

در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید می توانید با سفارش و خرید آنلاین کتاب خود را درب منزل از طریق پیک دریافت کنید. چنانچه در هر کدام از شهرهای دیگر غیر از تهران ساکن هستید کتاب خود را سفارش داده و از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال می شود و می توانید درب منزل آن را دریافت کنید.

استادبانک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای نوشته شده ندارد.