رپورتاژ آگهی

آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای با شیما قره داغی

سردبیر نویسنده
490 0
27 تیر 1401
آموزش کاشت ناخن

لاین آموزش کاشت ناخن جزء پر طرفدار ترین حرفه هایی است که خانم ها به آن علاقه مند می باشند. کاشت ناخن نیازمند یادگیری از سطح مبتدی تا حرفه ای می باشد. برای یادگیری کاشت ناخن باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید. در این مقاله قصد داریم در خصوص انواع سطح یادگیری کاشت ناخن اطلاعاتی را ارائه دهیم پس با ما همراه باشید. لازم به ذکر است قبل از آن که اقدام به یادگیری کاشت ناخن نمایید، ابتدا باید بدانید که در چه سطحی هستید و باید از چه سطحی شروع کنید.

هنرجو های مبتدی و آماتور:

این دسته از هنرجو ها، در زمینه کاشت ناخن دانشی ندارند و نیاز است که آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای را فرا گیرند. قصد یاد گیری این نوع از هنرجو ها اغلب به دو علت می باشد:

1-یادگیری و کسب درآمد از حوزه کاشت ناخن.

2-یادگیری و کاشت ناخن خود به دلیل علاقه نداشتن افراد برای مراجعه به محیط آرایشگاه ها.

هنرجو های حرفه ای: این دسته از هنرجو ها اشراف کامل به کاشت ناخن و مراحل آن دارند؛ ولی به دلیل ارتقای کسب و کار خود علاقه مند به دانش بیشتر در این حوزه هستند. در این مورد دیگر نیازی نیست که این افراد آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای را ببینند، فقط کافیست در دوره های آموزش و تکمیل تخصص ناخن کارهای حرفه ای شرکت کنند.

مراحل آموزش کاشت ناخن

مراحل آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن مانند هر حرفه دیگری نیازمند رعایت یک سری اصول و قواعد خاص می باشد. برای رعایت و دانستن این اصول با ما همراه باشید.

شناخت محیط کاری و عواملی که بعد از هر بار استفاده نیاز به ضد عفونی دارد: در مرحله اول و برای آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای لازم است که با انواع تجهیزات این کار آشنا باشید. پس قدم اول در این کار ابزار شناسی می باشد. فرد باید آگاه باشد که چه ابزاری برای انجام کاشت ناخن مورد نیاز می باشد تا در هنگام استفاده و یا در هنگام خرید، اشراف کامل داشته باشید. این موضوع کمک می کند تا فرد واقعا محصولی که مورد نیازش می باشد را خریداری کند.

آشنایی با ساختار ناخن و ناخن شناسی: این مرحله مهم ترین بخش از آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای می باشد. با استفاده از این آموزش می توانید اشکالات ناخن ها را اعم از عقابی، سربالایی، قاشقی و غیره بر طرف نمایید.

در آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای تمامی موارد بالا و آموزش کاشت با یکی از روش های ذیل به انتخاب خودتان به شما آموزش داده می شود. این مراحل به شرح ذیل می باشد:

  • آموزش کاشت ناخن با پودر
  • آموزش کاشت ناخن با ژل
  • آموزش کاشت ناخن با قالب

آموزش کاشت با پودر

در این مدل از کاشت تمامی مراحل کاشت ناخن به وسیله مواد اکرلیک آموزش داده می شود. مهم ترین موضوع در این نوع از آموزش نحوه استفاده از مواد پودری می باشد که به صورت کامل به هنرجو آموزش داده می شود.

با استفاده از یادگیری این مبحث می توانید انواع کاشت زیر را انجام دهید:

  • نحوه کاشت به وسیله فرنچ ثابت.
  • نحوه کاشت ماربل.
  • نحوه کاشت استند گلس.
  • نحوه کاشت فویل گلس.
  • و….

آموزش کاشت ناخن به وسیله ژل

در این دوره و برای آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای به وسیله ژل تمامی اصول و قواعد کاشت به وسیله ژل آموزش داده می شود. در این مدل از کاشت بر خلاف مواد اکرلیک هیچ حساسیتی ایجاد نمی شود. یکی دیگر از مزایای کاشت به وسیله ژل این مورد می باشد که این مواد فاقد بو می باشد و حساسیتی ایجاد نمی کند؛ همچنین در این نوع کاشت ناخن بسیار ظریف می شود.

مرحله بسیار مهم در یادگیری کاشت ناخن مرحله سوهان کشی می باشد. قطعا برای شما پیش آمده است که ناخن کارهای مبتدی با استفاده از سوهان کشی اشتباه باعث زخم شدن دست و اطراف ناخن های شما شده اند. شاید بتوان گفت مهم ترین مرحله در کاشت ناخن مرحله سوهان کشی می باشد.

سوهان کشی به دو طریقه انجام می شود:

سوهان کشی دستی.

سوهان کشی برقی (سوهان کشی به وسیله سوهان برقی).

در هر دو این سوهان کشی ها نحوه دست گیری سوهان بسیار مهم می باشد. نکته بعدی در سوهان کشی برقی این مسئله می باشد که در این نوع سوهان کشی باید بدانید تا چه اندازه سوهان را بر روی ناخن نگه دارید تا ناخن مراجعه کننده شما دچار سوزش نشود. تمامی این مراحل توسط یک تیم خبره به شما آموزش داده می شود تا بتوانید با خیال راحت به جذب مشتری بپردازید و کسب درآمد کنید.

آموزش کاشت با قالب

در این نوع از کاشت و آموزش آن مواد کاشت به وسیله قالب بر روی ناخن جایگذاری می شود. به نوعی می توان گفت این نوع از کاشت ظریف ترین و بهترین نوع کاشت ناخن می باشد. در این مدل از کاشت، تمامی اصول و قواعد مربوط به این مدل را یاد خواهید گرفت و به راحتی می توانید به وسیله آن جذب مشتری نمایید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

حتما قبل از تصمیم گیری برای آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای نیاز خود را بسنجید و بدانید که چه هدفی دارید و بعد تصمیم به یادگیری کاشت ناخن نمایید. توجه داشته باشید که برای یادگیری کاشت ناخن حتما به مراکزی مراجعه نمایید که در این حرفه کاربلد و با تجربه هستند؛ چرا که شما دوست عزیز با هر هدفی که اقدام به یادگیری می نمایید هزینه ای را پرداخت می کنید قطعا باید از این حرفه کسب درآمد داشته باشید. برای یادگیری این حرفه به مراکز معتبر مراجعه نمایید. پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز مراجعه به “سالن ناخن شیما قره داغی” ارائه دهنده خدمات آموزش کاشت ناخن در تهران و آموزش کاشت ناخن در کرج از مبتدی تا حرفه ای می باشد؛ چرا که شما لایق بهترین ها هستید.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و همچنین اطلاعاتی مفید در خصوص آموزش کاشت ناخن کسب کرده باشید. اگر می خواهید از این حرفه کسب درآمد کنید نیاز است تا تلاش بسیاری در یادگیری داشته باشید.

 

استادبانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای نوشته شده ندارد