رپورتاژ آگهی

چگونه با اتوبوس از استانبول به آنتالیا برویم؟

استادبانک نویسنده
580 0
28 مهر 1401

می خواهید سفری لذت بخش به یکی از تفریحی ترین شهرهای ترکیه را تجربه کنید؟ می خواهید در یک سفر از دو شهر پر جاذبه ترکیه دیدن کنید؟ امروز با شما هستیم تا با یکدیگر این موضوع را بررسی کنیم که چگونه با اتوبوس از استانبول به آنتالیا سفر کنیم؟

برخلاف استانبول که آن را با مراکز خرید فوق العاده و پارک های ساحلی زیبایش می شناسیم، آنتالیا را با هتل های مجلل و بسیا شیک و پر امکانات و جاذبه های گردشگری دیدنی آن به یاد می‌آوریم. از همین جهت ممکن است تعدادی از گردشگرانی که به استانبول ترکیه سفر کرده اند، بخواهند از این شهر به شهر آنتالیا سفر کنند و در سفر خود از این شهر تفریحی نیز دیدن کنند. به همین خاطر امروز روش های سفر از استانبول به آنتالیا را با هم بررسی خواهیم کرد.

سفر به آنتالیا از استانبول با اتوبوس

اگر با تور استانبول به این شهر سفر کرده اید و حالا می خواهید در سفر خود به آنتالیا نیز سری بزنید، بهتر است بدانید که برای سفر با اتوبوس به آنتالیا، اتوبوس های شرکت مترو توریزم این کار را برای شما انجام خواهند داد. این اتوبوس ها که شروع حرکتشان از اول صبح آغاز می شود، تا شب نیز یکسری اتوبوس برای این مسیر در حرکت دارند. باید بدانید که مسیر هوایی استانبول به آنتالیا حدود 1 ساعت و 20 دقیقه زمان می برد و به همین دلیل فاصله 730 کیلومتری باعث شده تا سفر با اتوبوس از استانبول به آنتالیا نیز حدود 11 ساعت و نیم زمان ببرد.

پس برای سفر با اتوبوس بهتر است بلیط خود را طوری خریداری کنید که یا کل روز و یا کل شب را در مسیر باشید. در نظر داشته باشید که بلیط هواپیمای استانبول به آنتالیا نیز آنقدر که باید گران نیست و می توانید نیم نگاهی نیز به آن داشته باشید. توجه داشته باشید که قیمت بلیط اتوبوس استانبول به آنتالیا مبلغی در حدود 24 یورو است که از باجه های بلیط فروشی اتوبوس استانبول می توانید آن ها را تهیه نمایید.البته امکان خرید آن به صورت اینترنتی نیز فراهم است. اما چون ایرانیان از این روش استفاده نمی کنند، همان خرید حضوری را پیشنهاد می کنیم.

چگونه با اتوبوس از استانبول به آنتالیا برویم؟

آیا می توان با هواپیما از استانبول به آنتالیا سفر کرد؟

بله همانطور که گفتیم به دلیل مسافت زیاد بین این دو شهر توریستی ترکیه، بهتر است که با هواپیما خود را به آنتالیا برسانید چرا که این نوع سفر علاوه بر هیجان بیشتر، آسودگی خیال و رفاه بیشتری را برای شما رقم خواهد زد. از طرفی این پرواز حدود 1 ساعت و 20 دقیقه زمان خواهد برد و به همین جهت بسیار سریعتر از سفر زمینی به مقصد خواهید رسید.

چگونه با اتوبوس از استانبول به آنتالیا برویم؟

لحظه آخر مرجع تور استانبول باکیفیت و ارزان

وبسایت لحظه آخر به سبب قدمت و سابقه خود با آن دسته از آژانس های گردشگری همکاری می کند که تور استانبول خود را در عین حفظ کیفیت با بهترین قیمت و بیشترین امکانات ارائه می دهند. گرد هم آمدن این آژانس های گردشگری باعث شده است تا شما گردشگران عزیز بتوانید با مقیسه قیمت تورهای مختلف بتوانید مناسب ترین تور استانبول 7 شب و 8 روز را برای خودتان و همراهان عزیزتان رزرو نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال با آژانس های ارائه دهنده تور تماس برقرار کرده و از مشاوره رایگان این عزیزان در جهت انتخاب تور مناسب خود بهره بگیرید.

استادبانک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای نوشته شده ندارد.