رپورتاژ آگهی

روش‌های نقد کردن درآمد ارزی + معرفی سریع‌ترین روش

استادبانک نویسنده
691 0
27 مهر 1401
روش های نقد کردن درامد ارزی+معرفی سریع ترین روش

تعداد روش های نقد کردن درآمد ارزی در داخل کشور، بسیار محدود است. با این حال اگر بخواهید درآمد دلاری داشته باشید، باز هم می‌توانید راه‌هایی را برای نقد کردن درآمد ارزی خود پیدا کنید. اما چیزی که مهم است این است که همه این راه‌ها امن نیستند و همچنین ممکن است لازم شود بخش زیادی از درآمد خود را برای انتقال پول به داخل کشور و تبدیل آن به ریال صرف کنید.

بیایید ببینیم چه راه‌هایی برای نقد کردن درآمد ارزی وجود دارد و هرکدام چه مزایا و معایبی دارند. در انتها بهترین راه نقد کردن درآمد ارزی را بررسی می‌کنیم.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

روش های نقد کردن درآمد ارزی

کمک گرفتن از یک دوست و یا آشنا در خارج از کشور

این روشی است که معمولا رایج است. با این حال دردسرها و ریسک‌های زیادی را هم دارد. لازم است به فردی که از او می‌خواهید پول شما را منتقل کند، کاملا اطمینان داشته باشید، مخصوصا که او خارج از کشور است و احتمالا امکان پیگیری قانونی مسائل مالی را نیز نخواهید داشت. در این موارد معمولا یک آشنای مطمئن یا یک دوست خوب می‌تواند کمک کند.

دستمزد به حساب او ریخته شده و او معادل ریالی آن را برای شما واریز می‌کند. برخی‌ها هم ممکن است پس از توافق با شما، درصدی از این پول را به عنوان کارمزد کم کنند. با این حال نقد کردن درآمد ارزی به این روش قدری آزاردهنده است. چون حساب مالی شما در اختیار افراد دیگری قرار می‌گیرد و از آن گذشته ممکن است فرد مورد نظر به اندازه کافی اعتبار در حساب‌های داخل کشور برای پرداخت مداوم دستمزد شما نداشته باشد. در این موارد لازم است پول شما را به وسیله مسافر منتقل کند و یا سایر روش‌های سخت و پرپیچ وخمی که می‌تواند واقعا مشکل آفرین باشند.

کار برای یک شرکت داخلی دارای فعالیت خارجی

بسیاری از شرکت‌ها در داخل کشور وجود دارند که امکان انتقال پول شما را دارند. برخی از این شرکت‌ها فریلنسرهای ایرانی را استخدام می‌کنند و در ازای دریافت درصدی از دستمزد آنها، بقیه پول را به شکل ریال به حساب آنها واریز می‌کنند. اگرچه تعداد این شرکت‌ها کم است، اما اگر شانس این را داشته باشید که با یکی از آنها شروع به‌کار کنید، می‌توانید  نقد کردن درآمد ارزی خود را انجام دهید. با این حال تا زمانی که با آن شرکت کار می‌کنید این امکان برای شما فراهم است.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

خرید ارز دیجیتال

اگرچه ممکن است کمی دردسر داشته باشد، اما شما می‌توانید از کارفرمای خود بخواهید که دستمزد شما را به شکل ارز دیجیتال پرداخت کند. برای این کار شما باید از صرافی‌های داخلی کمک گرفته و یک کیف پول ارز دیجیتال بسازید. به خاطر داشته باشید که با توجه به تحریم‌ها، اکثر سایت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ممنوعیت‌هایی را برای ایرانی‌ها در نظر گرفته‌اند. با این حال، باز هم می‌توانید دستمزد خود را به ارز دیجیتال تبدیل کرده و آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنید.

برخی از سایت‌های فریلنسری نیز این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که دستمزد خود را به شکل ارز دیجیتال برداشت کنید. با این حال این روش چندان فراگیر نشده است و ممکن است شما برای برداشت دستمزد خود به این شکل، دچار مشکل شوید.

اما وقتی که ارز دیجیتال را دریافت کردید، می‌توانید در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی آن را بفروشید و به ریال تبدیل کنید.

استفاده از خدمات نوین پرداخت

در این روش، شما به جای اعتماد به یک فرد، به یک شرکت معتبر مالی مستقر در ایران که کارمزد کمی را هم میگیرد اعتماد می‌کنید. این برای شما خیلی راحت‌تر است. چون می‌توانید نقد کردن درآمد ارزی خود را بسیار سریع و با حفظ حریم خصوصی خود انجام دهید.

مزایای نقد کردن درآمد ارزی ازطریق نوین پرداخت به شرح زیر است:

  • یک انتقال امن
  • انتقال با سرعت (در بسیاری از مواقع آنی)
  • حفظ حریم شخصی
  • کارمزد پایین
  • امکان پیگیری قانونی نقل و انتقال پول
  • یک تجربه کاربری و انسانی عالی

با یک محاسبه ساده به روشنی درمی‌یابید که نقد کردن درآمد ارزی با استفاده از خدمات نوین پرداخت بسیار به صرفه و عاقلانه است. به عبارت دیگر، احتمالا بهترین روش نقد کردن درآمد ارزی که می‌توانید بیابید، استفاده از خدمات این شرکت است. بیایید ببینیم نوین پرداخت چه خدماتی را برای نقد کردن درآمد ارزی ارائه می‌دهد.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

خدمات نوین پرداخت برای نقد کردن درآمد ارزی

شرکت نوین پرداخت، یک شرکت ارائه خدمات مالی و خرید و فروش ارز دیجیتال است. این شرکت متشکل از متخصصان حوزه مالی بین‌المللی است که بهترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ها را برای نقد کردن درآمد ارزی پیش‌بینی کرده و به اجرا می‌گذارند.

  • نوین پرداخت می‌تواند ارز شما (یا همان درآمد ارزی) را خریداری کند و معادل آن را با کسر مبلغ کمی کارمزد، به ریال به حساب شما بریزد.
  • نوین پرداخت می‌تواند دستمزد ارزی شما را بخرد و به جای آن «ووچر پرفکت مانی» به شما بدهد تا بتوانید با استفاده از آن خرید ارزی انجام دهید.
  • نوین پرداخت می‌تواند در ازای ارز شما، ارز دیجیتال به شما بفروشد و آن را به کیف پول شما منتقل کند.
  • این شرکت می‌تواند پول موجود درحساب پی پال شما را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی ایران شما منتقل کند.

همان‌طور که می‌بینید، نوین پرداخت یک راه‌حل کامل برای همه مشکلات پیش روی شما برای نقد کردن درآمد ارزی و حتی استفاده از آن به شیوه‌های گوناگون مانند ارز دیجیتال است.

استادبانک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای نوشته شده ندارد.