گام به گام چهارم ابتدایی

دانلود گام به گام علوم چهارم ابتدایی با جواب | فایل Pdf و اپلیکیشن

استادبانک نویسنده
12665 0
13 دی 1400
دانلود جامع‌ترین گام به گام علوم ابتدایی با جواب | فایل Pdf و اپلیکیشن - مجله استادبانک

گام به گام علوم تجربی چهارم ابتدایی با جواب فعالیت‌های کتاب

دانش‌آموزان با مطالعه درس علوم تجربی، با پدیده‌های طبیعی و نظام موجود در اطراف خود بیشتر آشنا می‌شوند. ولی همین گستردگی موضوع باعث دشوار شدن برخی از سرفصل‌های این درس شده است. دانش‌آموز باید مفاهیم را به خوبی بفهمد تا بتواند پاسخ هر سوال را بدهد.

گام به گام علوم تجربی چهارم ابتدایی با جواب، در زمان پیدا کردن جواب سوالات و پاسخ فعالیت‌های علوم چهارم دبستان به کمک محصل می‌آید. دلیل محبوبیت گام به گام‌ها میان دانش‌آموزان، همین داشتن پاسخ مسئله‌ها و حل تمرین کتاب درسی است. استادبانک گام به گام کتاب‌های درسی همه مقاطع تحصیلی را آماده کرده است که همه‌ی آن به طور رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.

در ادامه این مطلب، دانش‌آموزان و والدین آن‌ها با بهترین حل المسائل علوم تجربی با جواب آشنا می‌شوند و به راحتی از طریق دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک به آن دسترسی خواهند داشت.

دانلود گام به گام علوم چهارم ابتدایی درس به درس در اپلیکیشن استادبانک

جواب فعالیت‌های علوم چهارم دبستان، در سایت استادبانک به صورت درس به درس و با پاسخ کامل ارائه شده است. با اینکه تعداد سوالات و تمرینات کتاب درسی علوم چهارم بسیار زیاد و متنوع است، ولی والدین و دانش‌آموزان می‌توانند جواب کتاب علوم چهارم ابتدایی صفحه به صفحه را در اپلیکیشن استادبانک دانلود کنند.

اپلیکیشن استادبانک، یک برنامه آموزشی کارامد است که با هدف ارتقاء سطح آموزش دانش‌آموزان طراحی شده است. دانش‌آموز، والدین و معلمین به لیست خدمات متنوع این اپلیکیشن که شامل موارد زیر است، دسترسی دارند:

 • دانلود گام به گام همه‌ دروس چهارم ابتدایی کامل
 • فایل PDF کتاب‌های همه دروس چهارم دبستان
 • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
 • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
 • مشاوره تحصیلی

دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و شما تنها با چند کلیک به مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

گام به گام علوم چهارم صفحه به صفحه در اپلیکیشن استادبانک | عکس کتاب

والدین یا دانش‌آموز، با هدف دریافت حل تمرین مسئله‌های کتاب و جواب آزمایشات علوم چهارم ابتدایی، به سراغ گام به گام علوم چهارم دبستان می‌آید. در اپلیکیشن استادبانک، گام به گام علوم چهارم ابتدایی صفحه به صفحه قرار دارد و به‌نوعی کتاب علوم چهارم ابتدایی با جواب است.

حل المسائل علوم چهارم ابتدایی استادبانک، یک مرجع کارامد برای دانش‌آموزان است. شما می‌توانید در ادامه یک نمونه از صفحات کتاب علوم سوم ابتدایی را مشاهده بفرمایید.

صفحه 2-3-4

دانلود گام به گام دروس چهارم دبستان؛ کتاب درسی با جواب Pdf

رویکرد آموزش در چند سال گذشته اندکی تغییر کرده است و بیشتر کتاب‌های درسی از تمرین‌ها و سوالات بسیار زیادی تشکیل می‌شوند. این یکی از دلایل استقبال دانش‌آموزان از گام به گام‌ها است. در این بخش، گام به گام دروس چهارم ابتدایی با جواب کامل در دسترس والدین و دانش‌آموزان قرار دارد. حل المسائل دروس چهارم دبستان استادبانک، شامل پاسخ تمرین ‌ها، جواب سوالات، مسئله‌ها و فعالیت‌های کتاب درسی است.

همه گام به گام دروس سوم ابتدایی به دو صورت فایل PDF و اپلیکیشن استادبانک در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است.

شیوه استفاده صحیح از گام به گام علوم ابتدایی

برای سنین پایین و به خصوص محصلان دوره ابتدایی، همیشه توصیه می‌شود تا از گام به گام‌ها زیر نظر والدین استفاده شود. متاسفانه حل المسائل به دلیل داشتن جواب سوالات و پاسخ تمرینات کتاب درسی، همیشه برای دانش‌آموز وسوسه‌کننده است. بنابراین باید والدین آگاهاته با این موضوع برخورد نمایند.

اما وقتی دانش‌آموز قبل از نگاه کردن به گام به گام، ابتدا سوال را حل می‌کند و صرفا جهت اطمینان به سراغ گام به گام می‌رود، مشکلی وجود ندارد و این یک استفاده کاربردی از گام به گام است. والدین هم می‌توانند هنگام آموزش درس به فرزندان خود، از گام به گام برای اطمینان از پاسخ صحیح سوالات کتاب درسی استفاده کنند.

سرفصل‌های کتاب درسی علوم تجربی چهارم دبستان

برای یادگیری بهتر هر درس یا موضوعی، شناخت کلی سرفصل و مباحث آن بسیار به ما کمک خواهد کرد. والدین می‌توانند با نگاه اجمالی به سرفصل‌های کتاب علوم چهارم دبستان، با موضوعات آن آشنا شده و میزان سختی کتاب را بسنجند. کتاب علوم چهارم ابتدایی از 13 فصل تشکل شده است که شامل سرفصل‌های زیر است:

 • درس اول: زنگ علوم
 • درس دوم: مخلوط‌ها در زندگی
 • درس سوم: انرژی نیاز هر روز ما
 • درس چهارم: انرژی الکتریکی
 • مواد درس پنجم: گرما و ماده
 • درس ششم: سنگ‌ها
 • درس هفتم: آهن‌ربا در زندگی
 • درس هشتم: آسمان در شب
 • درس نهم: بدن ما(1)
 • درس دهم: بدن ما(2)
 • درس یازدهم: بی‌مهره‌ها
 • درس دوازدهم: گوناگونی گیاهان
 • درس سیزدهم: زیستگاه

همان‌طور که در لیست درس‌های علوم چهارم ابتدایی مشاهده می‌کنید، تنوع موضوعی این کتاب بسیار بالا است و دانش‌آموز باید به خوبی مفاهیم را درک کرده و سپس تعاریف را حفظ کند. نقش معلم در یادگیری مطالب مفهومی بسیار پررنگ است و داشتن معلم خصوصی باتجربه، تاثیر بسیار زیادی روی موفقیت دانش‌آموز دارد.

آموزش علوم تجربی چهارم دبستان درس به درس با تدریس خصوصی استادبانک

اگر دانش‌آموز فقط در بعضی از مواقع به سراغ گام به گام علوم چهارم ابتدایی می‌رود، هیچ مشکلی وجود ندارد و والدین با حفظ همین روند می‌توانند استفاده از حل المسائل علوم چهارم را مدیریت کنند.

اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که محصل به طور مکرر برای پاسخگویی به سوالات علوم چهارم، نیاز به گام به گام دارد. چندان دشوار نیست که بتوان حدس زد که شاگرد، مطالب درسی را خوب یادنگرفته و نیاز به یک معلم خصوصی علوم تجربی چهارم ابتدایی دارد. شرکت در جلسات تدریس خصوصی معلمان کاربلد، دانش‌آموز را به بهترین شکل برای امتحانات و حل همه‌ی سوالات آماده می‌کند.

با داشتن معلم خصوصی علوم چهارم دبستان، دانش‌آموز نیازی به گام به گام یا حل المسائل نخواهد داشت. سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، بهترین معلمان و اساتید را آماده برگزاری کلاس خصوصی دارد. والدین و دانش‌آموزانی که به فکر استخدام معلم خصوصی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به خوبی شما را راهنمایی کنند.

فایل گام به گام علوم چهارم ابتدایی شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

گام به گام علوم چهارم دبستان استادبانک، شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

درست‌ترین شیوه استفاده از گام به گام ها چگونه است؟

مهم‌ترین نکته این است که دانش‌آموز به حل المسائل عادت نکند، استفاده از گام به گام باید فقط در مواقع ضروری و زیرنظر والدین باشد.

آیا حل المسائل علوم چهارم ابتدایی همه فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

بله، همه فصل های کتاب علوم چهارم ابتدایی در این گام به گام پوشش داده شده است.