گام به گام چهارم ابتدایی

گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی با جواب کامل

استادبانک نویسنده
11592 2
11 دی 1400
گام به گام هدیه‌های آسمانی ابتدایی با جواب - مجله استادبانک

گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی با جواب

کتاب هدیه‌های آسمانی از درس‌های مفهومی پایه چهارم ابتدایی است که مطالب دینی و ارزشمندی را شامل می‌شود. صبر و حوصله معلم در زمان آموزش مباحث این درس بسیار مهم است و باید سوالات را به خوبی برای دانش‌آموزان شرح دهد.

گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان با جواب کمک می‌کند تا دانش‌آموز فعالیت‌های کتاب درسی را بهتر و راحت‌تر حل کند. گام به گام‌های کتاب درسی اگر در مواقع درست استفاده شوند، یک منبع کمک‌آموزشی بسیار خوب خواهند بود. داشتن جواب درست و دقیق سوالات و تمرینات کتاب درسی و پاسخ تشریحی به سوالات مفهومی، از بهترین ویژگی‌های گام به گام‌ها است.

دانش‌آموزان و والدین آن‌ها در ادامه با حل المسائل هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان استادبانک آشنا می‌شوند و می‌توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک از گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی استفاده کنند.

دانلود گام به گام هدیه های آسمانی چهارم دبستان

هدیه‌های آسمانی از سوالات حفظ‌کردنی و مباحث مفهومی زیادی تشکیل شده است. چندان دور از ذهن نیست که گاهی محصل برای پیدا کردن جواب سوالات و فعالیت‌های کتاب درسی، نیاز به حل المسائل هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان داشته باشد. در اپلیکیشن استادبانک بهترین گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی با جواب صفحه به صفحه کتاب درسی وجود دارد. این برنامه آموزشی چند ویژگی مثبت دیگر هم دارد که در لیست زیر به آن‌ها اشاره شده است:

 • دانلود گام به گام چهارم ابتدایی کامل
 • فایل PDF کتاب‌های همه دروس چهارم دبستان
 • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
 • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
 • مشاوره تحصیلی

اپلیکیشن استادبانک، یک مجموعه آموزشی کارمد و جامع است و سعی می‌کند به نیاز‌های مختلف دانش‌آموزان رسیدگی کند. اگر با مطالعه‌ی گام به گام و حل تمرین‌ مشکل محصل حل نشد، می‌تواند با کمک این اپلیکیشن نسبت به استخدام معلم خصوصی درس موردنظر خود اقدام نماید.

دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و شما تنها با چند کلیک به مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

دانلود گام به گام دروس چهارم دبستان؛ کتاب درسی با جواب Pdf

تیم استادبانک برای همه‌ی دروس مهم پایه چهارم ابتدایی بهترین حل المسائل را آماده کرده است. داشتن جواب تمریناب کتاب ریاضی، علوم و مطالعات اجتماعی، خیال دانش‌آموز را از بایت دانستن جواب صحیح سوالات کتاب راحت می‌کند. در ادامه شما به بهترین گام به گام دروس چهارم ابتدایی دسترسی دارید.

برای دانلود گام به گام دروس چهارم ابتدایی Pdf یا از طریق اپلیکیشن استادبانک، روی لینک داخل کادرهای سبز رنگ کلیک کنید.

نحوه درست استفاده از گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی

اساس یادگیری یک درس، تمرین و تکرار و فکرکردن به سوالات آن برای پیداکردن جواب درست است. این دلیل اصلی مشاورین تحصیلی برای عدم استفاده یا استفاده محدود از حل تمرین یا گام به گام‌ها است. برای دانش‌آموزان سن کم این موضوع جدی‌تر جلوه می‌کند و نباید آن‌ها را از دوران ابتدایی به کمک گرفتن از گام به گام عادت داد.

البته که استفاده از گام به گام همیشه بد نیست، گاهی والدین و دانش‌آموز درباره جواب سوالی شک دارند و در این موقعیت گام به گام هدیه‌های آسمانی با جواب، یک کمک کارامد و مفید است. در هر صورت بهتر است از گام به گام یا حل تمرین‌ها در حضور والدین و به ندرت استفاده شود.

سرفصل‌های کتاب هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان

در این بخش، لیست سرفصل‌های کتاب هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان را برای شما آوردیم. شناخت محتوای کتاب درسی به والدین کمک می‌کند تا سطح علمی آن درس و درجه سختی آن را حدس بزنند. در این صورت بهتر می‌توانند برای روند یادگیری دانش‌آموز خود تصمیم‌گیری نمایند:

 • درس اول: دانه‌ای که نمی‌خواست بروید
 • درس دوم: کودکی بر آب
 • درس سوم: ما به مسجد می‌رویم
 • درس چهارم: یک نماز و ده رکوع!
 • درس پنجم: سخنی که ده بار تکرار شد!
 • درس ششم: حرمی با دو گنبد
 • درس هفتم: نماز در کوهستان
 • درس هشتم: دیدار دوست
 • درس نهم: کودک شجاع
 • درس دهم: روشن‌ترین شب
 • درس یازدهم:
 • درس دوازدهم: روزی برای تمام بچه‌ها
 • درس سیزدهم: خاله نرگس
 • درس چهاردهم: اولین بانوی مسلمان
 • درس پانزدهم: یک ماجرای زیبا
 • درس شانزدهم: اسب طلایی
 • درس هفدهم: آقای بهاری، خانم بهاری
 • درس هجدهم: چشمان همیشه باز
 • درس نوزدهم: خدا جون از تو ممنونم

مباحث هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی بسیار متنوع است و این کتاب گستردگی موضوعی خوبی دارد. شاید یکی از دلایل نیاز دانش‌آموز به کمک گرفتن از گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی درس به درس، همین موضوع باشد.

بهترین آموزش دروس چهارم ابتدایی، تدریس خصوصی در استادبانک

والدین می‌توانند درس‌هایی را که کمی مفهومی هستند و بیشتر مباحث آن‌ها را مطالب حفظ‌کردنی تشکیل می‌دهد، خودشان به دانش‌آموز تدریس کنند. یکی از این دروس هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی است. گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان با جواب استادبانک، می‌تواند به والدین در مسیر آموزش به محصل کمک کند.

اما درس‌های مهم‌تری مانند ریاضی و قارسی چهارم دبستان را باید کمی جدی‌تر گرفت. اگر دانش‌آموز نمی‌تواند جواب تمرینات کتاب را بدهد و مکرر به گام به گام و حل المسائل نیاز دارد، باید به فکر کمک گرفتن از معلم خصوصی چهارم ابتدایی باشیم. معلم باتجربه می‌داند چگونه با دانش‌آموز ارتباط برقرار کتد و مباحث درسی را برای او توضیح دهد.

با داشتن معلم خصوصی چهارم دبستان، دانش‌آموز نیازی به گام به گام یا حل المسائل نخواهد داشت. سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، بهترین معلمان و اساتید را آماده برگزاری کلاس خصوصی دارد. والدین و دانش‌آموزانی که به فکر استخدام معلم خصوصی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به خوبی شما را راهنمایی کنند.

فایل گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

گام به گام هدیه‌های آسمانی چهارم دبستان استادبانک، شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

درست‌ترین شیوه استفاده از گام به گام ها چگونه است؟

مهم‌ترین نکته این است که دانش‌آموز به حل المسائل عادت نکند، استفاده از گام به گام باید فقط در مواقع ضروری و زیرنظر والدین باشد.

آیا حل المسائل هدیه چهارم ابتدایی همه فصل های کتاب را پوشش می‌دهد؟

بله، همه فصل های کتاب هدیه‌های آسمانی چهارم ابتدایی در این گام به گام پوشش داده شده است.