گام به گام چهارم ابتدایی

دانلود رایگان گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی + فایل PDF

استادبانک نویسنده
182056 15
18 دی 1400
دانلود رایگان بهترین گام به گام ریاضی ابتدایی - مجله استادبانک

گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی فصل به فصل با پاسخ تشریحی

درس ریاضی چهارم ابتدایی، یکی از دروس مهم این مقطع است و برای بسیاری از دانش‌آموزان چالش ایجاد می‌کند. والدین نیز حساسیت زیادی روی درس ریاضی دارند تا فرزندشان به‌خوبی آن را فرابگیرد. وجود مسئله‌های متنوع و تمرینات کتاب، باعث می‌شود تا دانش‌آموز ‌دنبال گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی باشد.

در حل المسائل ریاضی چهارم ابتدایی، جواب سوالات و پاسخ تمرین کتاب ریاضی چهارم دبستان به‌طور کامل وجود دارد. مجله استادبانک با آگاهی از محبوبیت گام به گام‌ها میان دانش‌آموزان، مجموعه‌ کاملی از گام به گام کتاب‌های درسی را برای دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی آماده کرده است. شما در ادامه به‌طور کامل با کتاب ریاضی چهارم ابتدایی و گام به گام ریاضی چهارم دبستان آشنا خواهید شد.

تیم استادبانک مجموعه تمرین های ریاضی چهارم دبستان با جواب را برای شما آماده کرده دانلود کرده است. والدین و دانش‌آموزان می‌توانند گام به گام ریاضی چهارم دبستان را از طریق اپلیکیشن استادبانک یا به صورت فایل PDF دانلود نمایند.

دانلود رایگان گام به گام ریاضی چهام دبستان PDF؛ جواب سوالات ریاضی چهارم صفحه به صفحه

معمولا، دانلود فایل PDF گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی و دیگر دروس، برای بسیاری از والدین یا دانش‌آموزان راحت‌تر است. استادبانک، جواب سوالات ریاضی چهارم صفحه به صفحه را برای شما در قالب فایل پی‌دی‌اف آماده کرده است. تصویر همه صفحات کتاب در این فایل‌ها وجود داشته و به‌طور کامل به تمرینات و مسئله‌های کتاب پاسخ داده شده است. تمریناتی هم که به توضیحات بیشتری نیاز دارند، برای آن‌ها پاسخ تشریحی در گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی استادبانک وجود دارد.

بنابراین در این بخش، همه فصل‌های کتاب درسی ریاضی چهارم ابتدایی را همراه با پاسخ سوالات و جواب تمرین همه بخش‌های کتاب، برای شما آماده شده است. برای دسترسی به فایل پی‌دی‌اف گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی، روی لینک‌ داخل کادرهای سبزرنگ کلید کنید.

گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی و دیگر خدمات آموزشی در اپلیکیشن استادبانک

گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی فقط یکی از درس‌های مهم این پایه تحصیلی است. تیم استادبانک برای راحتی بیشتر کاربران خود، گام به گام مهم‌ترین دروس چهارم دبستان را در اپلیکیشن استادبانک قرار داده است. لیستی از امکانات آموزشی متنوع که در زیر به آن‌ها اشاره شده است، در دسترس والدین و دانش‌آموزان خواهند بود. مراحل دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک بسیار ساده بوده و شما فقط با چند کلیک، اپلیکیشن آموزشی استادبانک را روی گوشی یا تبلت خود خواهید داشت.

  • دانلود گام به گام چهارم ابتدایی کامل
  • فایل PDF کتاب‌های همه دروس چهارم دبستان
  • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
  • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
  • مشاوره تحصیلی

دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و شما تنها با چند کلیک به مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

جواب تمرین ریاضی چهارم ابتدایی در اپلیکیشن استادبانک چگونه است؟

گام به گام‌های مرجعی برای پاسخ تمرینات و جواب سوالات کتاب درسی هستند. والدین یا دانش‌آموز هم با هدف دریافت جواب تمرینات و حل مسئله‌های کتاب، به سراغ گام به گام ریاضی چهارم دبستان می‌آید. در اپلیکیشن استادبانک به خوبی به این موضوع توجه شده است و همه صفحات کتاب درسی که شامل: سوال، تمرین، فعالیت و کار در کلاس هستند، همراه با پاسخ کامل و حل تمرین در اپلیکیشن وجود دارند. در واقع گام به گام اپلیکیشن استادبانک، یک حل المسائل جامع و کارآمد برای دانش‌آموز، والدین و معلم خواهد بود. شما می‌توانید در ادامه یک نمونه از صفحات کتاب ریاضی چهارم ابتدایی را مشاهده بفرمایید.

نمونه فایل گام به گام ریاضی چهارم دبستان با جواب

دانلود گام به گام دیگر دروس چهارم دبستان

در کنار ریاضی چهارم دبستان، دروس دیگری نیز وجود دارند که دانش‌آموز برای پیدا کردن جواب سوالات و فعالیت‌های کتاب درسی آن‌ها به زحمت خواهد افتاد. استادبانک با در نظر گرفتن این نیاز میان دانش‌آموزان دوره ابتدایی، در این‌جا گام به گام علوم چهارم دبستان، گام به گام هدیه‌های آسمانی چهار ابتدایی و گام به گام مطالعات اجتماعی چهارم دبستان را آماده دانلود کرده است. همه گام به گام دروس چهارم ابتدایی، هم در اپلیکیشن و هم به صورت فایل PDF در اختیار شما کاربران سایت استادبانک قرار دارد.

شیوه درست استفاده از گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی

والدین و معلمین ترجیح می‌دهند تا دانش‌آموزان از گام به گام استفاده نکنند. دلیل آن تنبل شدن دانش‌آموز و عدم تلاش برای یادگیری مباحث درسی است.

متاسفانه برخی دانش‌آموزان بدون اینکه درس را مطالعه کنند، برای حل تمرینات کتاب مستقیم به سراغ گام به گام می‌روند. اما بهترین شیوه‌ی استفاده از حل تمرین ریاضی چهارم ابتدایی این است که محصل درس را خوب بخواند و برای پاسخ دادن به سوالات کتاب زمان صرف کند. سپس، بعد از طی این دو مرحله، می‌توان برای اطمینان از پاسخ صحیح تمرینات از گام به گام کمک گرفت.

فهرست سرفصل‌های کتاب ریاضی چهارم دبستان

ریاضی در پایه چهارم ابتدایی اندکی دشوارتر شده و دانش‌آموز با مباحث جدیدتری آشنا خواهد شد. به همین دلیل باید به یادگیری دقیق دانش‌آموز با کمک شیوه آموزشی اصولی  دقت داشت. در گام به گام ریاضی چهارم دبستان استادبانک سعی شده تا پاسخ تمرین‌های کتاب ریاضی چهارم دبستان، به طور کامل و فصل به فصل داده شود.

برای شناخت بهتر ریاضی چهارم دبستان، در اینجا سرفصل‌های این کتاب درسی را آورده‌ایم:

1. فصل اول: اعداد و الگوها

2. فصل دوم: کسر

3. فصل سوم: ضرب و تقسیم

4. فصل چهارم: اندازه‌گیری

5. فصل پنجم:  عدد مخلوط و عدد اعشاری

6. فصل ششم : شکل‌های هندسی

7. فصل هفتم: آمار و احتمال

دانش‌آموز با کمک معلم خصوصی یا والدین خود می‌تواند از پس سخت‌ترین سوالات کتاب هم بر بیاید. همیشه توصیه می‌شود تا دانش‌آموزان با تمرین و تکرار مباحث درسی را یادبگیرند. حل تمرین کتاب درسی به‌طور مداوم باعث می‌شود تا دانش‌آموز با مفاهیم درگیر شده و عمق یادگیری او نیز بیشتر شود.

ریاضی چهارم ابتدایی را با کمک معلم خصوصی استادبانک اصولی یاد بگیرید

کمتر درسی را پیدا خواهیم کرد که به اندازه ریاضی، روی روند تحصیلی دانش‌آموز تاثیرگذار باشد. ریاضی از دوران پیش‌دبستانی همراه دانش‌آموز است و در زندگی روزمره او نیز نقش پررنگی را ایفا می‌کند. بنابراین حساسیت و دل‌نگرانی والدین کاملا قابل درک است. گام به گام ریاضی چهار دبستان، جواب سوالات و حل تمرین کتاب درسی را در اختیار خانواده و محصل قرار می‌دهد.

اما اگر دانش‌آموز به‌طور مداوم به آن نیاز داشته باشد، یعنی درس را خوب یاد نگرفته و پدر و مادر باید به فکر راه‌حل اصولی باشند. کمک گرفتن از معلم خصوصی و شرکت در جلسات تدریس خصوصی، بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب خواهد بود. معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی، همه فصل‌های کتاب درسی را قدم به قدم و دقیق، به دانش‌آموز درس خواهد داد.

معلم ریاضی چهارم دبستان در ابتدای مسیر آموزش، همه مفاهیم را به دانش‌آموز یاد می‌دهد و سپس از او انتظار حل تمرین مسائل کتاب درسی را دارد. معلم هرجا که لازم باشد به شاگرد خود کمک کرده و اشکالات او را رفع خواهد کرد. به همین دلیل، دانش‌آموز با کمک معلم خصوصی خود، دیگر نیازی به گام به گام ریاضی چهار ابتدایی نخواهد داشت.

استادباتک به عنوان برترین سامانه تدریس خصوصی کشور، مجموعه‌ای از بهترین معلمان و اساتید را برای آموزش باکیفیت به دانش‌آموزان، فراهم کرده است. والدین و دانش‌آموزانی که به فکر استخدام معلم خصوصی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

فایل گام به گام ریاضی چهارم ابتدایی شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

گام به گام ریاضی چهارم دبستان هم در اپلیکیشن و هم در فایل PDF خود، شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

آیا دانلود فایل گام به گام از اپلیکیشن استادبانک رایگان است؟

بله، گام به گام های درسی در اپلیکیشن استادبانک رایگان هستند.

آیا حل المسائل ریاضی چهارم ابتدایی استادبانک، همه فصل‌های کتاب درسی را پوشش می‌دهد؟

همه فصل های کتاب در این گام به گام پوشش داده شده است و برای آن‌ها پاسخ تشریحی وجود دارد.