مطالب کاربردی

بات تلگرام گام به گام کتب درسی

استادبانک نویسنده
16650 17
28 آبان 1396
بات تلگرام گام به گام کتب درسی

گام به گام رایگان کتاب های درسی

بات تلگرام گام به گام کتب درسی یا به عبارتی حل المسائل کتاب درسی، خدمتی جدید و جذاب از سایت استادبانک است که در واقع پاسخ تشریحی و رایگان تمرینات و فعالیت های کتب درسی تمام مقاطع شامل ابتدایی، متوسطه اول و دوم را ارائه و شما را از خرید گام به گام های موجود در بازار بی نیاز می نماید.

از ویژگی های مهم این ربات این است که پاسخ تشریحی تمامی تمرینات و فعالیت های کتاب های درسی را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

البته باید اضافه کرد که هدف این ربات کمک به دانش آموز عزیز جهت راهنمایی وی در حل مسائل کتاب درسی می باشد. از این رو بهتر است ابتدا خود دانش آموز تمرین ها را حل کرده و سپس برای چک کردن درستی پاسخ ها و مطالعه نکات تکمیلی و پاسخ های تشریحی به این ربات رجوع کند.

از دیگر ویژگیهای پرکاربرد این ربات، امکان دسترسی به نمونه سوالات امتحانی تمامی مقاطع می باشد. به عبارتی این ربات علاوه بر پاسخ تشریحی تمرینات و فعالیت های کتب درسی، بانک خوبی از نمونه سوالات امتحانی به تفکیک هر فصل را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

نکته مهم : این ربات غیرفعال شده و تمام نمونه سوالات و گام به گام‌ها به اپلیکیشن استادبانک منتقل شده‌اند. برای دانلود اپلیکیشن از لینک زیر اقدام کنید.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

راهنمای استفاده از بات تلگرام گام به گام کتب درسی

1.وقتی وارد ربات می شوید، برای شروع بایدstart را لمس کنید.

بات تلگرام گام به گام کتاب درسی

2.  مقطع تحصیلی خود را انتخاب نمایید.

انتخاب مقطع تحصیلی

3. سال تحصیلی خود را انتخاب کنید.

گام به گام کتب درسی

4.پس از این مرحله بایستی شماره تماس خود را تایید کنید.

حل المسائل کتاب های درسی

5. پس از تایید شماره موبایل، لازم است درس موردنظر خود را انتخاب نمایید.

پاسخ تشریحی تمرینات کتاب درسی

6.حال شماره صفحه موردنظر از کتاب درسی را وارد کنید.

پاسخ تمرینات کتاب

7. فایل پاسخ تشریحی تمرینات و فعالیت های صفحه موردنظر برای دانلود و مشاهده نمایش داده می شود. حال می توانید مجددا صفحه دیگری را وارد کنید.

گام به گام کتاب های درسی

دقت داشته باشید این ربات غیرفعال شده و نمونه سوالات و گام به گام ها به اپلیکیشن استادبانک منتقل شده‌اند.