نمونه سوالات امتحانی سوم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی درس به درس مطالعات اجتماعی سوم دبستان

استادبانک نویسنده
15102 0
06 تیر 1401
دانلود سوالات امتحانی مطالعات اجتماعی دبستان درس به درس با جواب

دانلود سوالات مطالعات اجتماعی سوم دبستان درس به درس با جواب

درس اجتماعی به نقش فرد در جامعه اهمیت زیادی می دهد. دانش آموزان در پایه سوم ابتدایی، با ساده ترین مفاهیم اجتماعی و فردی آشنا می شوند. این درس یکی از محبوب ترین واحدهای درسی ابتدایی محسوب می شود. دانش آموزانی که می خواهند نمره ای بالا در این درس کسب کنند، باید حلِ نمونه سوال اجتماعی سوم ابتدایی با جواب را در دستور کار قرار دهند. والدین می توانند با دانلود نمونه سوال اجتماعی سوم دبستان اطمینان خاطر در زمان امتحان پایان ترم به فرزندان خود دهند. همچنین حلِ سوالات مطالعات اجتماعی سوم دبستان درس به درس با جواب او را برای امتحانات میان ترم و کلاسی نیز اماده میکند.

می توانید سایر نمونه سوالات پایه سوم ابتدایی را نیز مشاهده کنید.

دانلود نمونه سوال اجتماعی سوم ابتدایی با جواب

دانش آموزان و والدین پایه سوم به دلیل حساسیت این مقطع تحصیلی، استرس فراوانی را در دوران امتحانات تجربه می کنند. توصیه ما برای شما این است که حتما از ابتدای سال تحصیلی، نمونه سوال اجتماعی سوم دبستان را کار کنید. برای دانلود نمونه سوال اجتماعی سوم ابتدایی ، کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

برای دسترسی به بانک سوالات امتحانی و مشاهده نمونه سوالات بیشتر این درس، اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید.

بیش از 40 نمونه سوال مطالعات سوم ابتدایی در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد که فقط تعداد محدودی از آن‌ها در این بخش قرار گرفته است.

معلم خصوصی چه کمکی در درک بیشتر مطالب درسی میکند؟

با توجه به تغییرات عمده در کتاب های درسی دانش آموزان، گاهی والدین نیز گمراه می شوند.آن ها می توانند علاوه بر نمونه سوالات ، از معلم خصوصی دبستان نیز کمک بگیرند.
معلم خصوصی به دانش اموزان در حل تمرینات و نمونه سوال اجتماعی سوم ابتدایی کمک چشم گیری میکند. البته که بسیاری از والدین در انتخاب معلم خصوصی با مشکل مواجه اند. استاد بانک سامانه دریافت معلم خصوصی است که با اساتید مجرب و خبره اش این مسئله را  برای شما حل کرده است.

چرا باید از نمونه سوال اجتماعی سوم ابتدایی استفاده کنیم؟

نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سوم دبستان درس به درس با جواب با بررسی جزئی این درس، نکاتی را به دانش آموز گوشزد می کند که بارها در امتحان تکرار شده است. والدین با مرور پاسخ های این درس برای دانش آموز خود:

  •  او را کاملا با فضای امتحان این درس آشنا می سازند.
  •  اضطراب امتحان را از فرزندان خود دور میکنند.

سخن آخر

درس اجتماعی سوم ابتدایی، تلاش می کند فرزند شما را با پایه ای ترین مهارت های زندگی آشنا سازد. ممکن است والدین و دانش آموزان با فضای امتحانی این درس غریبه باشند که در این صورت می توانند از نمونه سوال مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی استادبانک بهره مند شوند.

نمونه سوال امتحانی تعلیمات اجتماعی سوم ابتدایی مخصوص این درس در نوبت اول و دوم می باشند و جامع ترین نکات را در بردارند. والدین می توانند برای کمک به فرزند خود، از اساتید استادبانک نیز مشورت بگیرند.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.