نمونه سوال امتحانی پنجم ابتدایی

دانلود PDF نمونه سوال قران پنجم دبستان همراه با جواب

استادبانک نویسنده
40448 7
06 تیر 1401
دانلود نمونه سوالات امتحانی قرآن ابتدایی - استادبانک

نمونه سوال امتحانی قران پنجم با جواب

یکی از نیازهای دانش آموزان از ابتدا، آشنایی با کلام خداوند است که در آموزش عالی نکاتی از این کتاب ارزشمند از مقاطع ابتدایی به دانش آموزان آموزش داده می‌شود. آموختن این کتاب الهی تنها رفع تکلیف درسی نیست بلکه تک به تک آیه‌های آن درسی از زندگی است که غفلت از آن موجب خارج شدن از مسیر تکامل خواهد شد. با استفاده از نمونه سوال قران پنجم یا همان نمونه سوالات قران پنجم ابتدایی با جواب و نکات مطرح شده ، دانش آموز به خوبی تمام نکات را فرا خواهد گرفت.

می توانید سایر نمونه سوالات پایه پنجم ابتدایی را نیز مشاهده کنید.

دریافت pdf رایگان نمونه سوالات قرآن پنجم ابتدایی

تعدادی از نمونه سوالات درس قرآن پایه‌ی پنجم ابتدایی به همراه جواب در لینک زیر قرار داده شده است. دانش آموز با استفاده از این سوالات می‌تواند مطالب آموزش داده شده را مرور کرده و به‌خوبی به ذهن بسپارد.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

نمونه سوالات آموزش قرآن پنجم ابتدایی

برای دسترسی به بانک سوالات امتحانی و مشاهده نمونه سوالات بیشتر این درس، اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید.

نمونه سوال قرآن پنجم ابتدایی بیشتری در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد که فقط تعداد محدودی از آن‌ها در این بخش قرار گرفته است.

هدف از دانلود نمونه سوال قران پنجم چیست؟

به‌طور کلی هدف استفاده از انواع نمونه سوالات در دروس مختلف این است که دانش آموزان با پرسش و پاسخ راحت‌تر مطالب را یاد بگیرند و بتوانند نکات کلیدی و مطالب مهم را به‌صورت مفهومی و نه فقط به‌صورت حفظی در ذهن داشته باشند.

به طور مثال درسی مانند قرآن پایه‌ پنجم اگرچه جزو دروس حفظی محسوب می‌شود اما برای یادگیری آن هم اگر از نمونه سوال قرآن پنجم استفاده شود، به‌طورحتم در یادگیری بهتر تاثیرگذار خواهد بود.

حلِ نمونه سوال قران پنجم نوبت دوم و نوبت اول با حضور یک راهنما

پس از اتمام هر درس آزمونی جهت ارزیابی از دانش آموز گرفته می‌شود که در حین ارزیابی، نکات مهم و کلیدی درس هم مرور میشود و دانش آموز به‌خوبی متوجه می‌شود که در چه سطحی از یادگیری قرار دارد و به‌این‌ترتیب آموزشی کامل و موثر برای دانش‌ آموزان فراهم خواهد شد.

البته به جز آموزشی که در کلاس‌های مدرسه برای دانش آموزان انجام می‌شود، وجود یک راهنما یا یک معلم خصوصی هم به یادگیری بهتر و سرعت بخشیدن در یادگیری مطالب درسی کمک فرآوانی خواهد کرد.

حرف آخر

اگر جزو آن دسته از والدین هستید که به آموزش دینی و مذهبی فرزندانتان اهمیت زیادی می‌دهید و می‌خواهید فرزندتان پایه‌ی دینی قوی و البته صحیحی داشته باشد، سایت استادبانک به خوبی می‌تواند به شما کمک کند. بعد از دانلود نمونه سوال قران پنجم بهتر است سری به اساتید این درس در سایت استادبانک بزنید.

در این سایت شما می‌توانید اساتید را رزومه‌های متفاوت باهم مقایسه کرده و فرد موردنظرتان را انتخاب کنید. همچنین برای هر درس تعدادی نمونه سوال که زیر نظر افراد حرفه‌ای طراحی شده است را می‌توانید از سایت استادبانک دریافت کنید تا فرزندتان بتواند یادگیری بهتری در دروس داشته باشد.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.