گام به گام رشته دهم تجربیگام به گام رشته دهم ریاضی

کامل ترین گام به گام شیمی دهم با جواب تشریحی

استادبانک نویسنده
7786 0
14 مهر 1399
دانلود نمونه سوالات شیمی دوازدهم متوسطه دوم استادبانک

گام به گام شیمی دهم و جواب تمرین های شیمی دهم فصل به فصل

درس شیمی، یکی از دروس تخصصی مشترک میان دانش‌آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی است. شیمی علاوه بر امتحانات پایانی، در کنکور سراسر نیز تاثیرگذار است و اهمیت بالایی دارد. شیمی دهم، سرآغاز مباحث و مفاهیم جدیدی است که دانش‌آموز طی دوره متوسطه دوم یاد می‌گیرد.

انواع فرمول‌ها، ساختارهای متنوع و تعاریف مختلف، از شیمی درسی مفهومی و دشوار ساخته است. کمک گرفتن از گام به گام شیمی دهم با جواب، راه‌حلی سریع برای دانش‌آموزان است تا به جواب تمرین های کتاب شیمی دست پیدا کنند.

تبم استادبانک که گام به گام کتاب‌های درسی مختلفی را تهیه کرده است، در این بخش حل المسائل شیمی دهم ریاضی و تجربی را در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد.

دانلود گام به گام شیمی دهم فصل به فصل در اپلیکیشن استادبانک

اپلیکیشن استادبانک، یک برنامه‌ی آموزشی بسیار خوب و کارآمد است که خدمات مختلفی را به‌طور رایگان به کاربران خود ارائه می‌دهد. اگر به دنبال گام به گام شیمی دهم هستید، می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک به جواب تمرین های فصل به فصل شیمی دهم دسترسی داشته باشید.

البته، همان‌طور که گفته شد این برنامه امکانات مختلفی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم:

  • امکان دانلود حل تمرین شیمی دهم ریاضی و تجربی و دیگر دروس این پایه‌های تحصیلی
  • فایل PDF کتاب‌های همه دروس پایه دهم رشته‌های تجربی و ریاضی
  • دانلود گام به گام دروس همه مقاطع تحصیلی (ابتدایی تا پایه دوازدهم)
  • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
  • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
  • مشاوره تحصیلی

هدف تیم استادبانک از طراحی این اپلیکیشن، دسترسی ساده، سریع و مطمئن دانش‌آموزان، والدین و حتی معلمین به امکانات آموزشی کارامد است. در این برنامه کاربر می‌تواند از حل المسائل کمک بگیرد، نمونه سوالات مختلفی را بخواند و در صورت نیاز بهترین معلم خصوصی را برای درس مورد نظرش رزرو کند.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

آموزش شیمی دهم توسط استاد سیده حمیده احمدی از اساتید برتر استادبانک

بهترین راه‌حل یادگیری هر درسی، آموزش اصولی آن به دانش‌آموز است. دانش‌آموزی که به خوبی مباحث درسی را یاد بگیرد، نیازی به گام به گام نخواهد داشت. بهترین اساتید تدریس خصوصی شیمی دهم در استادبانک حضور دارند تا دانش‌آموزان به بهترین شکل این درس را یاد بگیرد.


برای دانلود گام به گام درسی شیمی دهم، اپلیکیشن استادبانک را دانلود و نصب کنید. تمام فایل‌های گام به گام ها در اپلیکیشن استادبانک به شکل رایگان قرار گرفته‌اند. 

جواب تمرین های شیمی دهم در اپلیکیشن استادبانک به چه صورت است؟

تیم استادبانک به خوبی از اهمیت کیفیت محصولات آموزشی آگاه است. گام به گام شیمی دهم صفحه به صفحه در اپلیکیشن استادبانک طراحی خوبی دارد و به راحتی می‌توان جواب تمرین صفحه موردنظر را پیدا کرد. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، کتاب شیمی دهم با جواب، مانند حل المسائل در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد.

 

صفحه 23

دانلود گام به گام دروس پایه دهم ریاضی و تجربی

هر دو رشته‌ی ریاضی و تجربی از درس‌های سخت و متنوعی تشکیل شده‌اند. طبیعتا، دانش‌آموزان در کنار گام به گام شیمی دهم به دیگر حل المسائل پایه دهم هم نیاز دارند.

در این بخش بهترین گام به گام پایه دهم ریاضی و تجربی در دسترس شما قرار دارد. برای دانلود روی لینک درس مورد نظر کلیک نمایید.

اینجا کلیک کنید تا تمام گام به گام های دهم را نیز ببینید.

راهکار مناسب استفاده از گام به گام شیمی دهم ریاضی و تجربی

همیشه توصیه می‌شود تا دانش‌آموزان از گام به گام در مواقع ضروری استفاده کنند تا به امری طبیعی برای آن‌ها تبدیل نشود. دلیل این حساسیت این است که مراجعه‌ی بیش از اندازه به حل المسائل، دانش‌آموز را نسبت به فکر کردن به سوالات کتاب تنبل می‌کند.

خواندن مباحث هر درس و سپس فکر کردن به تمرینات آن برای رسید به پاسخ، جزئی از فرآیند یادگیری است و نباید از آن چشم‌ پوشی کرد. البته کمک گرفتن در زمان درست از گام به گام شیمی دهم، کاملا کاربردی و مفید خواهد بود. وقتی دانش‌آموز خوب درس را بخواند و تمرینات را حل کند، می‌توان از حل تمرین برای اطمینان زا پاسخ صحیح استفاده کرد.

آموزش شیمی دهم با کمک معلم خصوصی استادبانک

درس شیمی از دروسی است که می‌تواند روی نتیجه کنکور تاثیر شگفت‌انگیزی داشته باشد. بسیاری از دانش‌آموز نسبت به یادگیری مفاهیم این درس ضعف دارند و تلاش چندانی برای رفع مشکلات خود نمی‌کنند. گام به گام شیمی دهم تجربی و ریاضی، برای کوتاه مدت و پیدا کردن جواب تمرینات مناسب است، ولی هرگز جایگزینی برای آموزشی شیمی نیست.

اگر شما در یادگیری شیمی مشکل دارید، باید از برترین اساتید تدریس خصوصی شیمی کمک بگیرید. معلمان باتجربه، می‌دانند چگونه دانش‌آموز را در مسیر درست آموزش هدایت کنند و پله به پله مشکلات شما را رفع نمایند.

سامانه‌ی تدریس خصوصی استادبانک، بهترین معلمان و اساتید را آماده برگزاری جلسات تدریس خصوصی دارد. والدین و دانش‌آموزانی که به فکر استخدام معلم خصوصی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت استادبانک به آدرس www.OstadBank.com، معلم مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اگر برای انتخاب معلم خصوصی یا نحوه برگزاری کلاس به مشاوره نیاز دارید، با شماره ۹۱۰۰۵۳۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی استادبانک، به خوبی شما را راهنمایی کنند

فایل گام به گام شیمی دهم شامل چه موضوعاتی می‌شود؟

گام به گام شیمی دهم دبیرستان استادبانک، شامل حل تمرین ها و جواب سوالات کتاب درسی است.

درست‌ترین شیوه استفاده از گام به گام ها چگونه است؟

مهم‌ترین نکته این است که دانش‌آموز به حل المسائل عادت نکند، استفاده از گام به گام باید فقط در مواقع ضروری و زیرنظر والدین باشد.

آیا حل المسائل شیمی دهم ریاضی و تجربی همه‌ی فصل‌های کتاب را پوشش می‌دهد؟

بله، همه‌ی فصل‌های کتاب شیمی دهم در این گام به گام پوشش داده شده است.