نمونه سوال ریاضی پایه ششم ابتدایی

نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم با جواب کامل | اعداد اعشاری

ملیحه فراهانی نویسنده
251990 22
01 خرداد 1401
نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم با جواب کامل | اعداد اعشاری

نمونه سوال فصل سوم ریاضی ششم با جواب (لینک مستقیم و اپلیکیشن استادبانک)

در فصل سوم ریاضی ششم ابتدایی راجع به اعداد اعشاری صحبت می‌شود. اعشار به معنی “جمعِ یک دهم‌ها” است. زمانی از اعشار استفاده می‌کنیم که نمی‌شود، مقدار یک چیز را با اعداد شمارشی عادی نشان داد. مانند هر مبحث دیگری از ریاضی، دانش‌آموز برای یادگیری بهتر و عمیق‌تر نیاز دارد تا تمرین و تکرار داشته باشد.

نمونه سوال امتحانی فصل سوم ریاضی ششم با جواب، منبعی عالی برای هر محصلی است تا مبحث اعشار ریاضی ششم را خوب یاد بگیرد و با فضای سوالات امتحانی هم آشنا شود. مجله استادبانک نمونه سوال امتحانی مقاطع مختلف تحصیلی را با هدف کمک به دانش‌آموزان تهیه کرده است که شما در این بخش به فایل نمونه سوال امتحانی فصل سوم ریاضی ابتدایی به دو صورت Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک دسترسی دارید.

معلم خصوصی ریاضی + نمونه سوال فصل ۳ ریاضی ششم با جواب = گرفتن نمره 20

 • نمونه سوال ریاضی ششم فصل ۳ با جواب مطابق با آخرین تغییرات کتاب جدید ریاضی ششم طراحی شده‌اند.
 • نمونه سوالات استادبانک از لحاظ ساختار و میزان پیجیدگی شباهت بسیار زیادی با سوالات امتحانی دارند.
 • تیم استادبانک حساسیت و ظرافت زیادی در استخراج نمونه سوال اعداد اعشاری ششم به خرج داده است.
 • بیشتر نمونه سوالات ریاضی ششم دبستان دارای جواب تشریحی هستند.
 • استفاده از این نمونه سوالات همراه با کلاس‌های رفع اشکال خصوصی می‌تواند اثربخشی بیشتری داشته باشد.
 • برای گرفتن نمره ۲۰ و کسب موفقیت بیشتر می‌توانید در کنار استفاده از نمونه سوالات از کمک معلمین خصوصی ریاضی ششم ابتدایی هم کمک بگیرید.

بهترین معلم خصوصی ریاضی ششم در استادبانک

دانلود نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم اعداد اعشاری با جواب در اپلیکیشن استادبانک

نمونه سوال فصل سوم ریاضی ششم با جواب به عنوان یک منبع کمک آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بچه‌های ابتدایی و والدین باید با خیالی راحت از نمونه سوال استفاده کنند و نگرانی از بابت کیفیت سوالات و درست بودن پاسخ‌ها نداشته باشند. بنابراین باید از منبعی معتبر فایل نمونه سوالات امتحانی فصل سوم ریاضی ششم با جواب را دانلود کرد.

اپلیکیشن استادبانک یک برنامه‌ی آموزشی است که بهترین نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم را در کنار خدمات مختلف در دسترس شما قرار می‌دهد. امکانات آموزشی اپلیکیشن استادبانک شامل موارد زیر است:

 • بیش از 30 هزار فایل نمونه سوالات امتحانی برای همه‌ی مقاطع و همه‌ی دروس
 • فایل نمونه سوالات امتحانی ریاضی ششم فصل به فصل و کامل
 • گام‌به‌گام کتاب‌های درسی پایه ششم و درس ریاضی
 • فایل PDf کتاب‌های درسی پایه ششم دبستان
 • امکان انتخاب معلم خصوصی ریاضی ششم یا هر درس دیگر
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاهده لیست برترین اساتید تدریس خصوصی ششم ابتدایی

استادبانک سعی کرده بخشی از مهم‌ترین نیازهای دانش‌آموزان را در این برنامه پوشش دهد و شما از انتخاب معلم خصوصی تا دانلود نمونه سوال و حتی مشاوره تحصیلی را با دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک با چند کلیک در اختیار دارید.

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

دانلود نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم با جواب Pdf با لینک مستقیم

بعضی از دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند به جای دانلود اپلیکیشن از فایل پی‌دی‌اف نمونه سوالات امتحانی فصل سوم ریاضی ششم با جواب استفاده کنند. تیم استادباتک برای راحتی بیشتر این دسته از کاربران در این بخش Pdf نمونه سوال فصل اعشار ریاضی ششم را آماده کرده است. در زمان تهیه‌ی نمونه سوال ریاضی به موارد مختلفی توجه می‌شود تا باکیفیت‌ترین منبع به دست دانش‌آموزان برسد. برخی از ویژگی‌های نمونه سوال ریاضی ششم استادبانک را در زیر بخوانید:

 • نمونه سوال فصل ۳ ریاضی ششم با جواب دبستان مطابق با آخرین تغییرات کتاب جدید ریاضی ششم طراحی شده‌اند.
 • نمونه سوالات استادبانک از لحاظ ساختار و میزان پیجیدگی شباهت بسیار زیادی با سوالات امتحانی دارند.
 • تیم استادبانک حساسیت و ظرافت زیادی در استخراج نمونه نمونه سوال ریاضی ششم فصل اعشاری با جواب به خرج داده است.
 • بیشتر نمونه سوالات ریاضی ششم دبستان دارای جواب تشریحی هستند.

برای دانلود نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم Pdf کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه سوالات ریاضی ششم ابتدایی

برای دسترسی به بانک سوالات امتحانی و مشاهده نمونه سوالات بیشتر این درس، اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید.

نمونه سوال ریاضی ششم ابتدایی بیشتری در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد که فقط تعداد محدودی از آن‌ها در این صفحه قرار گرفته است.

نمونه سوالات فصل به فصل ریاضی ششم با جواب

ریاضی ششم یک کتاب درسی با هفت فصل است که مباحث دوره ابتدایی را تکمیل و دانش‌آموز را آماده‌ی ورود به دوره متوسطه اول و خواندن مطالب جدید ریاضی می‌کند. بچه‌های این مقطع به نمونه سوال امتحانی ریاضی ششم فصل‌های دیگر هم نیاز دارند تا به خوبی برای امتحانات درس بخوانند. در ادامه با کلیک روی هر کدام از مباحث موردنظرتان می‌توانید نمونه سوال فصل به فصل ریاضی ششم را دانلود کنید.

مشاهده چند صفحه از نمونه سوال امتحانی  فصل سوم ریاضی ششم استادبانک

کیفیت تولید فایل نمونه سوال امتحانی فصل سوم ریاضی ششم از نظر سامانه تدریس خصوصی استادبانک اهمیت دارد. صفحات نمونه سوال باید منظم و تمیز باشند و سوالات و پاسخ‌ها با نظمی مشخص پشت‌ سرهم قرار بگیرند. فایل نمونه سوال ریاضی استادبانک فونت، خوانایی و طراحی ساده و مناسبی دارد تا دانش‌آموز و والدین بدون مشکل از آن استفاده کنند.

در ادامه می‌توانید چند صفحه از نمونه سوال فصل سوم ریاضی ششم استادبانک را مشاهده کنید:

برای دیدن یا دانلود تصاویر روی آن‌ها کلیک کنید

بهترین راه یادگیری ریاضی ششم، کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی استادبانک

یادگیری ریاضی در هر مقطعی می‌تواند یک چالش برای دانش‌آموز باشد. کار کردن با نمونه سوالات فصل ۳ ریاضی ششم باید با هدف تکرار و تمرین و عمق بخشیدن به مفاهیم یادگرفته‌شده توسط محصل باشد. نباید تصور کرد که دانش‌آموز با حل نمونه سوال، مباحث ریاضی را یاد می‌گیرد!

استفاده از سوالات فصل ۳ ریاضی ششم، زمانی ثمربخش و مفید است که محصل قبل از آن درس را خوب فهمیده و درک کرده باشد. اگر دانش‌آموز بنابه هر دلیلی درس را بلد نیست یا نقاط ضعف مختلفی دارد، بهترین راه‌حل این مشکل کمک گرفتن از معلم خصوصی ریاضی باکیفیت و کاربلد است.

موفقیت تحصیلی دانش‌آموز مقطع ششم ابتدایی با کمک امکانات آموزشی استادبانک

در این مقاله به خوبی با نمونه سوال ریاضی ششم فصل سوم استادبانک آشنا شدید و شرایط دانلود فایل نمونه سوال فصل سوم ریاضی ششم به دو صورت Pdf و اپلیکیشن در دسترس شما قرار گرفت. نمونه سوالات امتحانی، فقط یکی از خدمات گسترده‌ی استادبانک در مسیر آموزش به دانش‌آموزان است.
والدین و محصلان می‌توانند از بهترین اساتید تدریس خصوصی ششم ابتدایی استادبانک، گام‌به‌گام کتب درسی، مقالات آموزشی (برای والدین و دانش‌آموز) و اپلیکیشن استادبانک برای موفقیت تحصیلی و کسب بهترین نمرات استفاده کنند.

اگر برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی هر درس دیگر از مقطع ششم نیاز به راهنمایی دارید یا در صورت داشتن سوال یا مشکل با شماره 91005343 – 021 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی استادبانک آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. همه‌ی نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله، اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.