نمونه سوالات امتحانی دوم ابتدایی

دانلود PDF نمونه سوال امتحانی قران دوم ابتدایی نوبت اول و دوم با جواب

استادبانک نویسنده
17316 0
06 تیر 1401
دانلود نمونه سوالات امتحانی قرآن ابتدایی - استادبانک

کاملترین نمونه سوال امتحانی قرآن دوم ابتدایی با جواب

نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی به دلیل اهمیت داشتن کتاب قرآن برای مسلمانان و درس زندگی که به ما میدهد اهمیت دوچندانی پیدا می کند.

والدین دانش آموزان از ابتدای سال تحصیلی، می توانند با استفاده از نمونه سوال قرآن اول ابتدایی سواد قرانی دانش آموزان خود را ارتقا دهند. در کنار دانلود نمونه سوال قران دوم ابتدایی نوبت دوم و نوبت اول پاسخ آن ها نیز وجود دارد.

می توانید سایر نمونه سوالات پایه دوم ابتدایی را نیز مشاهده کنید.

دانلود نمونه سوالات قرآن دوم ابتدایی

امتحانات درس قران باتوجه به وجود زبان عربی در این درس، ممکن است برای دانش آموزان این پایه مشکل باشد. دانلود نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی علاوه بر درس قران، به دانش آموز شما در امتحان درس عربی نیز کمک می کند. برای دانلود نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی با جواب ، می توانید از لینک های رایگان زیر، استفاده کنید:

نصب آسان اپلیکیشن استادبانک تنها با >> یک کلیک! <<


برای نصب اپلیکیشن استادبانک، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. در حال حاضر امکان استفاده از این برنامه روی سیستم‌عامل اندروید وجود دارد. به زودی شرایط دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک، برای گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل IOS نیز فراهم می‌شود.

نمونه سوالات آموزش قرآن دوم ابتدایی

برای دسترسی به بانک سوالات امتحانی و مشاهده نمونه سوالات بیشتر این درس، اپلیکیشن استادبانک را نصب نمایید.

تعداد بسیار بیشتری نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی در اپلیکیشن استادبانک وجود دارد که فقط تعداد محدودی از آن‌ها در این بخش قرار گرفته است.

اهمیت یادگیری نمونه سوال قران دوم ابتدایی نوبت دوم

قران کریم، در واقع آموزش کلام خداوند و عشق بی همتای او به بندگانش است که باعث می شود تا از همان ابتدا کودکان و نوجوانان با مفهوم عشق پاک الهی  آشنا شوند.  به همین دلیل با نمونه سوال قران دوم ابتدایی نوبت دوم میتوانید این مفاهیم را در ذهن فرزند خود ماندگار کنید.

معلم خصوصی برای حل نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی

  • معلمان مدرسه به خاطر کمبود زمانی که  دارند نمیتوانند به طور کامل و پایه ای برای همه دانش آموزان وقت بگذارند بنابراین  بهتر است خارج از ساعت مدرسه فردی که به دروس ابتدایی تسلط دارد با دانش آموز کار کند.
  • همچنین آن ها هنگام مواجه با سوالات سخت، نیاز به راهنمایی معلم دارند خواهند داشت.به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم که علاوه بر دانلود نمونه سوال قرآن دوم ابتدایی ، از حضور یک معلم خصوصی نیز بهره ببرید. اساتید استادبانک با شناخت نسبت به نمونه سوال قران سال سوم ابتدایی، می توانند دانش آموزان را یاری کنند.
  • انتظار می رود که در پایان تمرین نمونه سوالات ارائه شده، دانش آموز برای امتحانات نوبت اول و دوم درس قران دوم ابتدایی، آماده شده باشد. علاوه بر آن دانش آموزان می توانند از طریق سایت استادبانک، برای تمامی دروس خود، از معلم خصوصی استفاده کنند.

سخن آخر

دانلود نمونه سوالات قران دوم ابتدایی نوبت دوم و نوبت اول یکی از بهترین راه های کسب موفقیت فرزندان شما در امتحانات خود خواهد بود. دانش آموزان باید علاوه بر کسب موفقیت در امتحاات قران دوم ابتدایی، آمادگی لازم برای سال های آتی تحصیلی را نیز کسب کنند. بهترین راه رفع اشکال دانش آموزان نیز می تواند انتخاب استاد خصوصی از مجموعه استادبانک باشد.

آیا نمونه سوالات همراه با جواب هستند؟

بله. تمامِ نمونه سوالات این بخش جواب تشریحی دارند.

آیا نمونه سوالات ترم اول و دوم تحصیلی را پوشش می‌دهد؟

بله. نمونه سوالات امتحانی شاملِ سوالات دی ماه (ترم اول) و سوالات خرداد ماه (ترم دوم) می‌شود.

آیا اپلیکیشن نمونه سوالات استادبانک رایگان هستند؟

بله. اپلیکیشن نمونه سوال و گام به گام استادبانک کاملا رایگان است.