اخبار استادبانک

نحوه‌ی ثبت درخواست استاد در استادبانک

استادبانک نویسنده
3910 1
01 بهمن 1400

چطور در سایت استادبانک درخواست ثبت کنیم؟

فرآیند ثبت درخواست استاد در سایت استادبانک، بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با ثبت نام در استادبانک، پروفایل شخصی خود را داشته باشید و به راحتی برای رزرو معلم خصوصی اقدام کنید. هر چند بدون ورود به سایت استادبانک هم، شرایط درخواست استاد به راحتی و فقط با یک شماره تلفن در دسترس شما است.

تیم سامانه استادبانک تلاش می‌کند تا خدمات آموزشی خود را  به بهترین نحو در اختیار کاربران قرار دهد. داشتن برترین اساتید تدریس خصوصی کشور، مهم‌ترین بخش مجموعه استادبانک است که از چند روش مختلف، می‌توان برای رزرو معلم خصوصی در این سایت استفاده کرد.

روش‌های ثبت درخواست استاد در استادبانک

تیم استادبانک برای داشتن رابط کاربری بهتر و جذاب‌تر، چند روش مختلف را برای ثبت درخواست معلم خصوصی طراحی کرده است.

  • ثبت درخواست استاد به صورت تلفنی
  • ثبت درخواست از طریق سایت استادبانک

البته ثبت درخواست استاد از طریق سایت به چند شاخه‌ی متفاوت تقسیم می‌شود و شامل انواع تدریس خصوصی است. در ادامه، همه‌ی این روش‌ها به طور کامل برای شما شرح داده می‌شود تا جزئیات مراحل درخواست معلم را به خوبی بشناسید.

ثبت درخواست استاد به صورت تلفنی

هرچند با گسترش اینترینت، استفاده از تلفن و تماس گرفتن برای رزرو معلم خصوصی، طرفداران کمتری دارد. ولی شما همچنان می‌توانید از طریق شماره‌ی 91005343 – 021 برای ثبت درخواست استاد استفاده نمایید.

ثبت درخواست استاد به صورت تلفنی در استادبانک

 

در صورتی که با موبایل وارد سایت شوید، آیکن سبز رنگی (با طرح گوشی تلفن) در پایین صفحه مشاهده می‌کنید که با لمس آن مستقیما با کارشناسان استادبانک ارتباط برقرار می‌کنید. تیم کارشناسی استادبانک، آماده‌ی راهنمایی شما برای انتخاب معلم خصوصی یا هرگونه مشاوره تحصیلی دیگر است.

کارشناسان استادبانک در زمان انتخاب اساتید نیز بسیار حساس هستند و از سیستم ارزیابی خاصی استفاده می‌کنند. خواندن مقاله‌ی اساتید استادبانک به چه صورت انتخاب می‌شوند؟ شما را با این فرآیند آشنا می‌کند تا دلیل کیفیت بالای معلمان استادبانک را بهتر درک کنید.

ثبت درخواست از طریق سایت استادبانک

بهترین و جذاب‌ترین روش ثبت درخواست استاد در سامانه‌ی ما از طریق سایت استادبانک است. فرقی نمی‌کند شما با گوشی موبایل ورود به سایت استادبانک را تجربه می‌کنید یا سیستم کامپیوتر (یا لپ‌تاپ)، در هر صورت رابط کاربری سایت استادبانک بسیار خوب طراحی شده است.

شما بعد از ورود به سایت استادبانک با تصویری به شکل زیر روبه‌رو می‌شوید که سه گزینه‌ی مختلف را برای شما نمایش می‌دهد:

  1. تدریس خصوصی آنلاین
  2. تدریس حضوری در منزل
  3. بسته‌های معلم خصوصی

درخواست استاد در سامانه استادبانک با روش‌های مختلف

در ادامه برای شما، روش استفاده هریک از این گزینه‌ها را شرح می‌دهیم.

1. نحوه ثبت درخواست استاد با انتخاب تدریس خصوصی آنلاین

بعد از اینکه گزینه‌ی تدریس خصوصی آنلاین را انتخاب کردید، صفحه‌ای مانند تصاویر زیر برای شما نمایش داده می‌شود که باید در آن مقطع تحصیلی و نام درس خود را انتخاب نمایید.

مراحل ثبت درخواست استاد برای تدریس خصوصی آنلاین - گام اول

مراحل ثبت درخواست استاد برای تدریس خصوصی آنلاین - گام دوم

بعد از انجام این مرحله، لیستی از اساتید برای شما نمایش داده می‌شود. یک استاد را انتخاب نمایید و گزینه‌ی ثبت درخواست (کادر آبی رنگ) را بزنید.

مراحل ثبت درخواست استاد برای تدریس خصوصی آنلاین - انتخاب معلم خصوصی موردنظر

همان‌طور که در تصویر پایین مشخص است پس از زدن گزینه ثبت درخواست، پنجره‌ای باز می‌شود که باید در آن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل خود را وارد کنید و مجدد گزینه ثبت درخواست را بزنید.

رزرو معلم خصوصی با ثبت نام در استادبانک

در گام بعد، یک کد تایید برای شما ارسال (پیامک) می‌شود که باید آن را در کادر نمایش داده شده وارد کرده و گزینه‌ی ادامه را انتخاب نمایید.

ثبت درخواست استاد خصوصی در سامانه استادبانک

در اینجا برای ارئه خدمات بهتر به شما، نیازمند اطلاعات بیشتری هستیم، فرم نمایش داده شده (مانند تصویر پایین) را پر کنید. این فرم از 5 گام تشکیل شده است. پس از تکمیل هر مرحله روی گزینه‌ی “تایید و مرحله بعد” کلیک کنید. در گام پنجم همه‌ی اطلاعاتی که شما وارد کردید، جهت بررسی نهایی نمایش داده می‌شود. در صورت درست بودن، گزینه‌ی “تایید نهایی” را بزنید.

مراحل نهایی ثبت درخواست استاد برای تدریس خصوصی - مجله استادبانک

مرحله سوم ثبت درخواست استاد برای کلاس آنلاین

مرحله چهارم ثبت رزرو معلم خصوصی برای تدریس آنلاین

مرحله پنجم درخواست استاد بدون نیاز به ثبت نام در استادبانک

تایید نهایی برای ثبت درخواست استاد در سامانه تدریس خصوصی استادبانک

پس از پایان این مراحل، یک کد پیگری برای شما نمایش داده خواهد شد و تیم کارشناسان استادبانک نیز برای مشاوره‌های نهایی و تکمیل درخواست با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال کد پیگیری و تماس تیم پشتیبانی استادبانک برای تکمیل مراحل درخواست استاد

2. نحوه ثبت درخواست استاد با انتخاب تدریس حضوری در منزل

مراحل این شیوه‌ی ثبت درخواست معلم نیز، بسیار به تدریس آنلاین شباهت داد. کافی است شما بعد از انتخاب گزینه‌ی تدریس حضوری در منزل استادبانک، نام شهر و درس (مانند تصویر پایین) خود را انتخاب کنید تا لیستی از اساتید برای شما نمایش داده شود.

انتخاب شهر برای درخواست استاد به صورت حضوری در منزل

رزرو معلم خصوصی در منزل استادبانک

بعد از انتخاب استاد موردنظرتان، گزینه ثبت درخواست را بزنید. در مرحله بعد، شما باید آدرس دقیق خود را وارد کنید. همان‌طور که در تصویر زیر نیز مشخص است، باید یک نشانی دقیق را بنویسید و گزینه‌ی “تایید و مرحله بعد” را بزنید.

 

تدریس در منزل استادبانک با ثبت دقیق نشانی

 

بعد از عبور از این مرحله، گام‌های بعدی کاملا مانند تدریس آنلاین است و شما به سادگی مراحل درخواست ثبت استاد را طی می‌کنید.

3. بسته‌های معلم خصوصی بدون نیاز به ثبت درخواست استاد

بسته‌های معلم خصوصی استادبانک، یکی از جدیدترین و کاربردی‌ترین خدمات آموزشی سامانه استادبانک است. تیم ما همیشه سعی کرده است تا در کنار همکاری با بهترین معلمان خصوصی، امکانات تحصیلی خوبی را برای شما فراهم کند. راه‌اندازی گروه مجلات استادبانک، تهیه‌ی گام به گام کتاب‌های درسی و ارائه‌ی اپلیکیشن استادبانک از مهم‌ترین خدمات ما تا اکنون بوده‌اند.

بسته آموزشی نیز برای راحت‌تر کردن فرآیند یادگیری و تحصیل طراحی شده است. شما بدون نیاز به ثبت درخواست استاد، می‌توانید با خرید بسته معلم خصوصی استادبانک از آموزش‌های برترین اساتید کشور بهره ببرید.

برای این‌کار کافی است بعد از انتخاب گزینه‌ی بسته‌های معلم خصوصی، ابتدا  مقطع تحصیلی و سپس درس را انتخاب کنید.

بسته معلم خصوصی استادبانک یک انتخاب عالی بدون نیاز به درخواست استاد

بعد از این مرحله، همه‌ی فایل‌های مربط به درس انتخابی شما نمایش داده می‌شود. برای خرید، ابتدا با نام و نام‌خانوادگی و سپس شماره‌ی موبایل خود را وارد نمایید و بعد دکمه خرید را بزنید.

خرید بسته آموزشی استادبانک یک جایگزین عالی برای درخواست استاد و معلم خصوصی

بعد ار انتخاب گزینه خرید، برای شما یک کد تایید ارسال می‌شود که در تصویر زیر نیز کامل مشخص است. بعد از وارد کردن کد روی گزینه‌ی “ادامه” کلیک کنید.

خرید بسته معلم خصوصی بدون نیاز به ثبت درخواست استاد

در گام آخر نیز یک پنجره به شکل زیر برای شما نمایش داده می‌شود که توضیحات بسته خریداری شده را می‌توانید مجددا مطالعه کنید و برای نهایی کردن خرید، روی گزینه‌ی “پرداخت نهایی” کلیک نمایید.

پرداخت آنلاین برای خرید بسته آموزشی با ثبت نام در استادبانک

با پرداخت آنلاین از طریق امن‌ترین درگاه‌های اینترنتی، مراحل خرید بسته معلم خصوصی شما تکمیل می‌شود.

سامانه تدریس خصوصی استادبانک؛ آماده‌ی ارائه‌ی بهترین خدمات آموزشی

در این بخش نحوه‌ی ثبت درخواست استاد خصوصی را به شما آموزش دادیم. مراحل انتخاب معلم در استادبانک، بسیار ساده و هوشمندانه طراحی شده است تا علیرغم دریافت اطلاعات کافی از کاربر، پیچیدگی زیادی نداشته باشد و زمان کوتاهی را هم از او بگیرد.

تیم استادبانک در کنار آماده‌سازی و به‌روزرسانی همیشگی مجموعه معلمان خود، خدمات آموزشی مختلفی را به کمک مجله والدین به شما ارائه می‌کند. مجموعه مقالات برنامه ریزی درسی در کنار انواع گام به گام برای همه‌ی پایه‌ها تحصیلی، برخی از بهترین امکانات آموزشی رایگان تیم ما هستند.

شما می‌توانید در کنار کمک گرفتن از اساتید برتر هر درس، با تماشای ویدیوهای بسته‌های معلم خصوصی استادبانک از این منابع آموزشی نیز بهره ببرید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی با تیم پشتیانی استادبانک با شماره‌ی 91005343 – 021 تماس بگیرید.

آیا ثبت درخواست استاد در سایت استادبانک رایگان است؟

بله، همه‌ی مراحل ثبت درخواست استاد در استادبانک رایگان است.

بهترین روش ثبت درخواست استاد کدام است؟

بستگی دارد شما با کدامیک از روش‌های ارائه شده در سایت راحت‌تر هستید. به طور کلی استفاده از سایت استادبانک برای ثبت درخواست استاد، متقاضیان بیشتری دارد.

آیا برای رزرو معلم خصوصی در استادبابک به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

اگر برای ثبت درخواست استاد نیاز به راهنمای دارید، کافی است با تیم پشتیانی استادبانک با شماره‌ی 91005343 - 021 تماس بگیرید